танкер "Фастів"

Сьогодні танкер “Фастів” святкує День корабля!У 2014 році його перегнали в порт Одеси. Весь старий екіпаж разом з капітаном корабля лишились у Севастополі, порушивши присягу і не забувши прихопити з собою з корабля все, що можна було відірвати чи відкрутити. У жахливому стані він прибув в Україну.

Тепер командує танкером “Фастів” – Денис Гриценко, з яким несуть службу 31 член екіпажу. Молоді, завзяті хлопці взялися за важку справу – відновлення борту, адже держава на це коштів не виділяє. І за два роки результат дуже помітний, хоча стан корабля і досі лишається важким… Тепер танкер став військовим кораблем, має озброєння (про це мені дозволили написати;) і готовий виконувати бойові завдання. Ось нещодавно повернувся з о.Зміїний. Що наші моряки там робили, мені так і не вдалося дізнатися, хоча застосовувала всі дозволені і заборонені способи отримання інформації😀 – але моряки не розкрили мені ці військові таємниці.
Вхід на територію бази закритий. У всіх перевіряють перепустки, досмотр автівок, скрізь озброєна охорона. Окрім “Фастова” тут дислокуються і інші кораблі, про які розповім завтра. Тут так гостинно зустрічають, ухажують за гостями, що я вирішила лишитись:) правда юнгою не буду, бо узнала про їхню посвяту в моряки: новачок має випити півлітровий стакан води з моря, не проронивши ані краплини, інша традиція – спонтанно викидати в одязі за борт того, у кого народилась дочка; а новачок-механік має поцілувати ключ, обмазаний товстелезним слоєм салідолу. Отакі страшні для дівчат традиції;) мені обіцяли придумати посвяту у журналісти, бо узнали, що у нас немає такого:) Чекаю з острахом;) Єдина традиція, яка мені сподобалась на кораблі, це коли ти намагаєшся ввімкнути світильник вночі біля своєї койки, натискаєш випадково на дзвінок – і приходить “вістовий” і питає, що я хочу вночі: чаю чи кави. Оце я вам скажу, сервіс і дуже корисна традиція!;) На кораблі є ще один член екіпажу – собака Сільва, яка служить разом з механАртем Багринецецц
Екіпаж “Фастова” – чудовий! І у фастівчан є повне право пишатися тими людьми, завдяки кому на кораблі, що носить ім’я нашого міста, майорить прапор України, а не іншої держави… Р.S. В каюті капітана на почесному місці висить герб Фастова!
Ось вам трохи фото з корабля

Юлия Шпакович микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.