сюжет НТН про підпал

..ще відео про подію: підпал маршрутки з каналу НТН.

12 квітня 2013, 22:09 • Хуліганство

На Київщині через війну перевізників ледь не загинули пасажири

Четверо людей ледь не згоріли живцем у мікроавтобусі на Київщині – через війну перевізників. Від непорозумінь між власниками маршрутів страждають передусім пасажири. Вони не лише не можуть вчасно доїхати на роботу до столиці, а й ризикують власним життям.
Максим та ще двоє мешканців селища Борової мали намір їхати до Києва першим вранішнім рейсом, та раптом знадвору почули крики. За мить пролунав вибух.
Максим, мешканець смт Борової:
– Крик – пали! Такий громкий, чіткий, ясний хлопок – хлоп, і автомобіль з усіх сторін начав палати. Ми начали вибігать. Добре, що всі вікна були закриті в автомобілі. Просто-напросто, що ця вся суміш не попала в автомобіль всередину, що не загорівся салон.
У паніці люди почали вискакувати з охопленого вогнем транспорту. У водія обгоріли обличчя й руки, його забрала швидка. Пасажири ж, не чекаючи пожежників, почали гасити полум’я.
Максим, мешканець смт Борової:
– Пісок руками носили, сніг, де знаходили. Всі підручні засоби, щоб якось допомогти, врятувати автомобіль.
Місцеві твердять – таке скоїти могли лише конкуренти-перевізники. Кажуть: війна за пасажирів точиться вже не перший місяць.
Микола Захарчук, водій маршрутки:
– Колес було проколотих, лобове стікло було розбите в одній машині, зеркала, фари. До одного з водіїв приїжджали додому, погрожували жінці, дружині. Потом в тому дворі і машину побили.
Мешканці Борової обурені, бо страждають і вони.
Юлія, мешканка смт Борової:
– Мы рады были и счастливы, что мы наконец-то себя людьми почуствовали. Не на электричку, не в центр. Мы сели на улице и поехали. Какой убыток этому мужчине. Вместо того, чтобы заработать, он тепер, я не знаю, у него тоже дети, внуки есть. Это ж ненормально.
Правоохоронці про конфлікт перевізників знають. Переконують – справу розслідують, зловмисників шукають.
Микола Жукович, керівник відділу ГУ МВС України в Київській області:
– Відкрито кримінальне провадження за статтею 296 ККУ частина 2 – це хуліганство групою осіб. Міліція принаймні буде проводити досудове розслідування і встановить причини такої поведінки цих осіб, чому вони намагалися підпалити.
Якщо паліїв знайдуть, їм загрожує до 4-х років ув’язнення.

Олександр Храпач, Андрій Грищенко

Теги: Пожежі, Хуліганство
лінк займы на карту

Comments are closed.