Священики відправили 40 тонн допомоги в зону АТО

..про 300 кг допомоги вже повідомляи, коли 23.07.2014 зібрали прихожани Української Православної Церкви Київського Патріархату
Церкви Успіння Пресвятої Богородиці
і передали вантаж волонтерам у Михайлівськім соборі. А тут продовження цієї теми..

24-25 липня 2014 р. з благословення Патріаршого намісника, митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, спільними зусиллями священиків і вірян Київської області було зібрано більше 60 тонн допомоги та відправлено в зону АТО.

24 липня 2014 р. спільно з Київською облдержадміністрацією з міста Броварів було відправлено Переяслав-Хмельницькою єпархією більше 10 тонн гуманітарного вантажу.

25 липня 2014 р. було завантажено і відправлено в м. Слов’янськ бронежилети, біноклі, берці, медикаменти, продукти харчування, одежу, засоби гігієни та інші необхідні речі з території Михайлівського Золотоверхого монастиря, де розміщується єпархіальне управління Переяслав-Хмельницької єпархії (25 тонн), а також із міста Бровари, де розміщено тимчасовий штаб зі збору гуманітарної допомоги (25 тонн).

Спочатку вантаж у супроводі священників поїде до Харкова. Там його зустрінуть військові і доставлять у зону АТО. Насамперед роздаватимуть їжу воякам, решту – мирному населенню у звільнених від терористів містах, зокрема, Слов’янську. Це вже не перша гуманітарна допомога від священників Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Переяслав-Хмельницька єпархія висловлює щиру подяку всім, хто відгукнувся на заклик про збір допомоги військовим, що знаходяться в зоні АТО.


Опубликовано: 25 июля 2014 г.
40 тонн гуманітарного вантажу відправили у зону АТО священики Київщини. Це продукти харчування, вода, засоби особистої гігієни. Приносили увесь крам до церков області віряни. Заповнити вщент харчами дві фури вдалося за кілька днів. Спочатку вантаж у супроводі священиків поїде до Харкова. Там його зустрінуть військові і доставлять у зону АТО. Насамперед роздаватимуть їжу воякам, решту – мирному населенню у звільнених від терористів містах, зокрема, Слов’янську. Це вже не перша гуманітарна допомога від священиків. Раніше вони вже передали військовим кошти та бронежилети.

..решта фото: Прот.Павло Найденов микрозайм

Comments are closed.