Сущанка-Мотовилівка. зариблення. 25.04.2020

..преамбула: активісти і небайдужі люди вирішили створити ставок для відпочинку: з чистою водою і затишним довкіллям, без куп сміття, без галасу і на свій смак. Вони знайшли в притоці р.Стугна, на річці Гулянка, ставок з дамбою, що був сам по собі і вже трішки заростав-замулився. Зібрались і спустили його. Знову зібрались і почистили. Потім зібрались і зарибили. Все це в  с.Мотовилівка на кутку Вересівка…

..за технічним сприянням ГО “Рух розвитку селища Борова”

..власне про зариблення і піде мова, де у фото і відео викладено сам процес: зібрались всі ранком у смт Борова, довантажили балон з киснем і тару, поїхали у с.Сущанка (Житомирщина) попередньо домовившись про “малька” коропа і карася, приїхали і стали в чергу, дочекались і після вагового контролю – завантажли. Сплатили згідно підрахунків і отримали чек. Нам дали для профілактики захворювань риби “синьку”, яку ми влили в баки з водою і рибою за півгодини до вивантаження. Поїхали на Мотовилівку.


черга


Приїхали туди, де нас вже зустрічали причетні до цієї “забави” чоловіки в яру на дамбі, і обладнали розвантаження риби. Трохи поморочились, але всю куплену і привезену рибу вкинули у цей спущений-почищений-набраний ставок:  коропа і карася (багато). Тепер ставок їм як нова домівка, нехай росте і жир нагулює..

..формується нова місцева спілка рибалок, що доглядатиме цей став і…матиме радість від улову!

..п.с.: купили в господарстві у Сущанці собі дорослих по 2 кг кожен карпів, на жарку, бо так годиться – коли посмажили на пательні, ми дізнались які вони жииирні! Це просто як сало, для тих хто любить таких..

фото ставка 23.07.2016

займ на карту онлайн

Comments are closed.