страховка бійця

Дякувати Богу, всі наші земляки, які сьогодні знаходяться на захисті України, живі та здорові. Але, відвідуючи госпіталь по справах пораненого фастівчанина Юрія Слюся, дізналися про таке, що варто терміново передати всім нашим воякам, бо це напряму стосується кожного з них!
Кожен військовослужбовець отримує зараз від держави зарплатню. Хтось 2400 грн., а хтось і 11000 грн. на місяць (Президент казав, що буде 1000 грн. в день, але то таке…) Всі ці кошти йдуть на картку Приват Банку. Приват Банк виявив ініціативу ЗАСТРАХУВАТИ від свого імені кожного військовослужбовця.

Але про цю додаткову функцію, яка коштує 10 грн. внеску на місяць, не повідомляють ні штаби, ні бухгалтери, ні командири. Тому станом на сьогодні застраховані далеко не всі військовослужбовці! А виплати по пораненню сягають від 90000 грн. Тому, будь ласка, передайте родичам наших вояків, нехай перевірять актуальність даної додаткової функції від ПриватБанку по картках, на які приходить зарплата. Нехай всі наші хлопці – всі українські вояки – будуть живі та здорові! Але нехай вони будуть поінформовані та захищені від надзвичайної скрутної ситуації!

джерело
кредит на карту

Comments are closed.