статистика..


дані: 26.12.2013 на кінець дня

..де революції, де європи, а у нас на сайті селища люди шукають своє. Зверху скан вчорашніх запитів по новинам та інформаційним інтересам, що ставились у пошуку на інтернет ресурсі https://borova.org/, відвідувачами. Звісно що переглядають саме актуальне, але лідером серед запитів стала “новина” “ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ВІД ДИРЕКТОРА БОРІВСЬКОЇ ШКОЛИ“, де знайома всім жінка вітає дітей і дорослих свого селища з Новим роком! І всім зовсім не важливо, що це запис 2011 року..

..мабуть проблем та негараздів вистачає в кожного, особливо зараз, тому треба знайти позитив і те що завжди було важливим: порозуміння, співчуття, підтримку.. Список можна продовжити, в нього нема обмежень.

..повернемось до статистики: Саме зараз, на 11 годину, нові статистичні дані: лідер переглядів – вчорашня вистава в школі, потім йде актуальне – про оперативне прибирання стихійних смітників, а на третьому місці – знову “ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ВІД ДИРЕКТОРА БОРІВСЬКОЇ ШКОЛИ
..

дані: 26.12.2013 на 11.00 дня

..і раз пішла така статистична хвиля, то додам інформації відносно ще декількох показників: на малюнку наведено дані за місяць, з 25.11 по 26.12..

..стабільно майже 200 відвідувачів, щоденно переглядають невеличкий ресурс з вкрай місцевою інформацією та повідомленнями, що вдень виникає майже 1000 переглядів, або по 5 сторінок на кожного. І це новини чи інформація села! Без реклам та додаткового адвертайзінгу, без партійних причетностей та іншого, без накруток..
..такий собі “лист місцевих новин”.


..теж невеличка діаграма, де звернення з пошукових систем ведуть на ресурс https://borova.org/ . Запити історичні перемежаються сучасними питаннями, щоправда загалом їх менше сотні, але хіба в цьому ціль?


.і на останок, географія відвідувачів ресурсу https://borova.org/, по їх країнам за один день 26.12.2013. Переважно Україна: в основному місцеві локальні Борівські, трохи районні Фастівські, та областей різних..
..відвідувачі з Іспанії та Росії, то може родичі чиїсь заходили, а трафік зі Сполучених Штатів створює пошукова система Гугль…

..такі справи.
займ онлайн без отказа

Comments are closed.