Спілка рибалок с.Борова.

..8 квітня відбулися збори “Спілки рибалок” селища Борова. Місцевий кінотеатр був заповнений, прийшло майже сто чоловік, які небайдужі. Трохи пропустив початок, але і решта майже 2-х годинної зустрічі, була цікава. Головною темою в обговорваннях було: членські внески, забруднення водоймищ і берегу, графік чергувань, технічне забеспечення “будинку рибалки”, бракон’єрство, дата відкриття сезону…
Загальна кількість членів спілки – приблизно 300 осіб! Присутньо було – 100, але галас здіймали за всіх, іноді місцева сесія “відпочиває”. Зрозуміло, що всі переймалися з важливих питань, але не завжди одночасне обговорювання було доречним – занадто шумні і з малим змістом речення постійно збивали з напрямку руху головуючого, що примушовало його постійно застосовувати провіренний “хрущовський” метод: гепати по столу великим журналом (замість обувини), звук якого нагадував постріл, для привертання уваги. Іноді спрацьовувало…

Головне, що ніхто з присутніх не байдужий до ставків і річок, до риби, до наведенню порядку, і всі готові підтримати внесками ініціативи. Одна з них – це встановлення відеоспостереження над плесом. Постійні закладки сіток значно зменшують популяцію місцевої риби, яку поповнюють за кошти рибалок завезенням молодої риби з ставів рибгоспів молодняка, і обмежують можливість улову традиційним “спортивним” стилем на вудку чи спінінг. Що і було головним подразнюючим моментом в обговоренні, і викликало обурення, а також сприяло появі такої ідеї. Деталі обговорюються з спеціалістами відеоспостереження, чекаємо на результати..
..ще одна тема – День рибака, яка було підтримана одноголосно як по даті, так і по проведенню, і з головним обмеженням – без сіток взагалі! Болюче питання для громади..
..стосовно несанкціоновоного бруду: сміття на березі у контейнери, контейнери комунхозу, вивіз та охорона – чомусь питання “підвисло”..
..стосовно зливу нечистот: “терпець лопається” у рибалок, і кошти є, наймуть роторного траншеєкопача і “відріжуть” скид бруду у річку від місцевих жителів. А якщо знайдуть труби – будуть залучати профільні служби до наведення порядку (“зелені”, санепідстанція, прокуратура, тощо..) та покарання.
..стосовно складення повноважень: прохання від головуючого до спілки, позбавити його цієї посади, та порекомендував кандидатуру на вакантне місце. Голосуванням було одностайно це питання погоджено, і новим головою спілки рибалок с.Борова став Попов Ігор. Наші вітання..
..стосовно оренди ставку: важливе питання, на яке відповідь дав голова селища Борова Федір Воробей, що по закону це зробити не можливо – бо став є громадським об’єктом суспільного користування..

..сама подія була затянутою, до 2-х годин, більшість присутніх досиділи до закінчення. Але де-хто залишив захід значно раніше, чим обмежив своє інформування…
..стосовно цілей та організаційних моментів: є відео, де коротко про них розповілося, перегляньте..

..можна ще багато написати, краще самі подивіться, на фото-відео..

.відео..
1

2
кредит

Comments are closed.