снігопад. відлига. Борова.

..сьогодні день був під знаком, що зображено на першій картинці, де дощ і сніг, і дуже слизько для авто…
..погано з рухом на нечищених завалених мокрим снігом шляхах по всій Україні, але в с.Борова наче стан найгірший, бо взагалі не чистили з першого снігу! Надовби і ями, вмерзлі грудки і нашарування снігу, небезпечна слизька колія – це традиційний набір зимової дороги в селищі…
..проблема з обвислими дротами, що звисають прогнуті снігом на стовпах, десь їх коротить і світло блимає. В лісі чути тріск і періодичні “постріли” зламаних гілок.
..дроти мережі інтернет теж провисли, але зв’язок є, тому тут все гаразд..
..великі вантажівки, що йдуть через село або привезли на місцеві підприємства щось, трохи звузили дороги. Стоять біля обочин і чекають..
..зранку місцеві маршрутки йшли з дуже великими інтервалами, були сильна завантажені пасажирами, а на зупинках збиралося багато очікуючих. Така сама картина і на перонах залізничних станцій: Білки і Мотовилівка приймали потяги рідко. Більшість людей повернули в свої домівки..
..цілий день йде дощ разом із мокрим снігом. Йде ввечері, і можливо буде йти вночі…
..це була негативна оцінка дня, а також є позитивна – яка краса навколо, засніжені дерева і снігові кучугури, можна ліпити сніговиків і тд. Було-б бажання…

..добірка фото в 50 шт.

кредит на карту

Comments are closed.