смітники. залізниця…

Нещодавно до селищної ради надійшов лист від одного з відділів управління залізницею про необхідність ліквідувати силами селища сміттєзвалищ вздовж залізничного полотна в межах селища Борова.
Виїхала комісія для визначення об”ємів робіт та визначення місць стихійних звалищ вздовж залізниці в межах селища.

На зупиночній платформі “Білки” були помічені працівники залізниці, що обслуговують ст. “Мотовилівка” та зупиночну платформу “Білки” за прибиранням сміття з урн на платформі. Сміття перекидалося в мішки. Двоє працівників з однієї платформи назбирали три мішки. Куди ж вивозить залізниця сміття з зупиночних платформ? А нікуди! На ст. Мотовилівка є 2 баки, які щотижня вивозяться (раніше вивозилися двічі на тиждень, але зараз економлять кошти). Сміття з “Білок” повинне бути викинуте саме в ці баки. Як не важко здогадатися, якщо з одного перону зібрано 3 мішки, то й з другого десь така ж кількість. Явно 2 працівники не в змозі перенести такий вантаж від Білок до Мотовилівки, то ж і викидають все в кущі, улоговини, яри та буєраки. Постає питання – то хто ж провокує утворення стихійних сміттеєзвалищ вздовж залізниці – місцеві жителі чи сама Укрзалізниця?
Але і жителі наші теж не “білі та пухнасті”. Баки залізниці регулярно заповнюють своїм домашнім сміттям, яке зовсім не зобов”язана вивозити своїм коштом залізниця. Ось так і відбувається крогообіг сміття та безвідповідальності. Хтось повинен зупинитися і почати “жити по-новому”: не смітити, прибирати власним коштом, не засмічувати навколишнє середовище, не звалювати вину на іншого, заплатити, нарешті, за свої, а не чиїсь відходи!


Liliya Goncharova

п.с.: ..про аналогічні обстеження того дня тут. займ онлайн

Comments are closed.