..смітник на Васильківській

Для того, щоб прагнути до чистоти навколишнього середовища та його збереження для здоров’я наших нащадків, не треба обов’язково бути членом депутатської комісії з екології. А треба свідомо прагнути кожному своїми справами зберегти те, що дав нам Всевишній Бог. А-пріорі: чисто не там де прибирають, а там, де не смітять. У нас, на жаль, все навпаки…

Якщо звернути на луг з вул.Васильківська у напрямку до р.Стугна та вул.Іванкова щоденно протягом тривалого часу бачиш одну й ту ж картину: в кінці городу мешканців вул.Васильківська під їхнім парканом, який виходить на луг, постійно зростає стихійна свалка під красномовним оголошенням про запровадження штрафів до “СВИНЕЙ” (без коментарів, бо зрозуміло, до кого це відноситься) за стихійний викид сміття. Раніше періодично з цього стихійного сміттєзвалища вивозилися ТПВ, про що нині про це не скажеш. Фото цьому як наочне підтвердження. Отак і виховуємо зростаюче покоління на “високих зразках” нашої екологічної культури.
Тепер про інше. Не можу залишити поза увагою факт обмалювання молодими “художниками” – учнями чужого паркану (звичайно, дома цього робити не можна), очевидно, надати йому більшої виразності та мальовничості.
Надіслані фото – це лише окремі фрагменти – кадри, бо знімалися на мобільний телефон, а він не має панорамної можливості: № …038 – відрізок вул.Васильківська на повороті до лугу; № …039 – поворот на луг; №№ …041, 042, 043 – стихійне сміттєзвалище; № …041 – фрагмент розмальованої частини паркану (розмальований повністю).

..надіслано е-мейлом від Бухальської М. получить займ на карту

Comments are closed.