скоро вибори..

..перебіг подій у нашому селищі, як і в країні вцілому, досить бурхливий і неоднозначний: на сході війна, на півдні напруження на кордоні, в столиці гуляють, більшість втратила пильність і хоче спокою та забути про агресора. А ще йде непомітна передвиборча підготовка і накопичення ресурсів для чергового шоу-лохотрона, бо всім байдуже кого там оберуть, а саме такий настрій панує, і людей загнано у кут, де лише проблеми виживання головні, а решти їх ніколи оглянути. Знову..

..місцева влада в нашому селищі, не зважаючи на передвиборчі обіцянки, власноруч реалізувала дуже мало, або тільки проекти за чужий кошт, вдало примазавшись до виконання. Штат працівників адмінапарата планували скоротити, а було розширено. Звітування про здобутки-надходження стали відомі лише нещодавно (сесія), а щотижнева (чи навіть щомісячна) ідея звіту перед виборцями і односельцями так і не мала продовження (нічим хвалитись?).

Бізнес в селі є, гроші є, надходження є, бажаючі робити і створювати нові робочі місця є, а прогресує і розвивається, так здається, лише базар у центрі, який вже став фактично неконтрольований: торгових місць в павільоні замало, окуповані ларками тротуари та заблоковано рух транспорту припаркованними автівками. Навіть з базарної парковки створили торгові місця з столиками і контейнерами. І всі з цим погодились..

..торгівля несанкціоована вже йде на тротуарах біля “ФОРИ” (щоправда вона там була і до того, як там побудовано її), і під стінами “Ряби”, і на пустирику поруч кінотеатра, а тягнеться в бік магазину будматеріалів Калашніка. І йде лише млява боротьба, коли наш міліціонер пробує вмовити старих бабусь покинути місце несанкціонованої торгівлі, що розклали огірки-помідорки на тротуарі. А селищна рада де?

..кожен підприємець сплачує податок, офіційний місцевий в казну селища, ще є неофіційні побори (ветеранам9травня, новийрік, 8березня, тощо) що начебто ніхто й не платить, і збори місцевого “рєшали”, що різними правдами-неправдами захопив-придбав собі чимало земельних ділянок, а їх поздавав в аренду підприємцям, і “стриже купони”. Саме на ного покладається відповідальність за перетворення тротуарів і проїзжої частини в торгові точки, саме він є ініціатором “перепрофілювання” автопарковки в торжище, а також захоплення земель поруч селищної ради і зведенням самобуду, що зараз активно і поспіхом його посіпаки пробують легалізувати на селищних сесіях чи виконкомах, і це лише відома частка справ…

..мова йде про всім відому особу, який такий правильний на сесіях, і розказує скільки і кому він передав , і якого воїна обув-одів, і як він постійно передає на передову, і він перший і головний у всіх гарних справах – але справи його кажуть про інше. Він тривалий час торує цю стежину, зробив селищну раду своїм “філіалом” (його там видно частіше, ніж на базарі, навіть авто своє паркує під вікнами), посадив своїх людей на посади і робить рішення на свою користь їх руками. Тому в кабінетах постійно відбуваються застілля (бо є що відзначити чи обмити) і пляшки з дорогих алкоголів виносять до смітника.

..до чого ця “політінформація”? Все просто, до чергових виборів готуватимуть простір і кандидатуру, яка буде лояльною і збереже існуючий стан справ, буде зацікавлена фінансово і залежна від “дружніх” стосунків з цим “роботящим” благодійником. А кого саме продвигатимуть і скільки кандидатур буде – час покаже!

від автора п.с.: це є моя особиста думка (імхо), жодних імен і прізвищ там не вказано (чекаєм!), співпадання тексту з реаліями випадкові (ну дійсно, хіба таке може бути в наш час?), варто робити свої висновки (на те є власний розум), заклики до протиправних дій відсутні (бо почали дорікати). Вибачаюсь за сумбур в і граматичні помилки в тексті (не все в школі вивчив)..


Адмін: Гладченко Андрій кредит на карту

Comments are closed.