скаче напруга!!!

..чергові “рекорди” скачнків напруги у мережі районів нашого смт.Борова, котрі фіксують прилади і видно простим оком, як чергова демонстрація необхідності зміни або оовлення відповідних передаючих струм засобів (ТП). Нещодавно було подібне повідомлення.

..продублюємо текст знову:

Тепер 170-175 вольт є «стандартною» величиною, яка є на вході з мережі, і тільки стабілізатор витягує до необхідних 220 вольт. Це мабуть повинно мати аналогію з «гарячою» водою, яка до споживача доходить ледь теплою, і тоді той хто платить може оскаржити рахунки за послугу. Існує зразок ТИПОВОГО ДОГОВОРУ від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Уся побутова техніка розрахована на нормальну роботу при напрузі 220В та 50Гц., а те що отримуємо ми — не ідеальне, але платимо як за стандарт. А коли нестабільна напруга стає причиною проблем побутового електрообладнання (і навіть виходу з ладу), то хто відшкодує втрати?

..і тепер черговий прикрий випадок з значним відхиленням від номіналу у електромережі, що вдалось зафіксувати на фото, як доказ. Можлива варто оновити мережеві трансформатори, рознести навантаження на різні лінії-фази-дроти, створити лояльну до споживачів ситуацію з електроживленням, бо за несвоєчасну сплату або заборгованність відмикають оперативно, а як тепер..

..ще невеличкий за об’ємом текст від молодої мами з теренів фб:

“Похолоднішало і знову про наболіле.Минулий опалювальний сезон вже піднімалася тема скачків напруги на Білках.Не знаю,як інші вулиці,але на Г.Сковороди взагалі жах.Ввечері не можливо щось прочитати.Про мікрохвильовку взагалі мовчу.Пральна машина не крутить,а холодильник видає серенади.Чому це питання актуальне саме при похолоданні?Тому що деякі розумники опалюють будинки по 150 квадратів електронагрівачами.В минулому році РЕС приїжали.Всі ці події висвітлювались на borova.org ,але далі діло не пішло.Було виявлено конкретний будинок.Було зроблено висновки,що вся напруга йде поза лічильником.Люди користуються,так званими в народі “козлами”.На пряму підключаються до електромережі.Запитання:коли в мене щось згорить,хто компенсує збитки?І чому я сплачую за 220Вт,а отримую 140-150.Для повноти картини-власники будинку в минулому році до будинку не пустили.Можливо хтось компетентний в цьому питанні,підкажіть:чи має право власник будинку не пустити працівника РЕС і що робити в таких випадках?

Вчера хотіла сфотографувати як горить лампочка,але телефон дає спалах і не виходить повнота картини.Обурює те,що я з дітьми мерзну,економлю і плачу захмарні платіжки.А в них ташкент в хаті, ще й я не можу з дитиною уроки зробити.Цікаво побачити їхні платіжки.Це ж скільки треба заробляти,щоб дві хати з гнилими полами і вікнами заплатити(я до того,що утеплення ніде немає,скільки тепла на вулицю виходе).”

..власне й додати нічого.


..це те значення, що з нестабільної мережі витягує увечері стабілізатор..

..тож нагадаємо “цитатою” з ТИПОВИЙ ДОГОВІР про технічне забезпечення електропостачання споживача, що розміщено на сайті:

  1. Обов’язки Власника мереж

2.1. Власник мереж зобов’язаний:

2.1.1. Забезпечувати технічну можливість для передачі Споживачу електричної енергії в межах _________ кВт потужності на _____ класі напруги (ступінь напруги _________ кВ) в обсягах, визначених відповідно до договору з постачальником електричної енергії, шляхом формування електричної схеми відповідної пропускної здатності;

2.1.2. Забезпечувати на межі балансової належності електромереж підтримання параметрів якості електроенергії та узгодженого рівня надійності електропостачання відповідно до категорії струмоприймачів Споживача згідно з “Правилами устройства электроустановок” (далі – ПУЕ). взять займ онлайн

Comments are closed.