сила слова..

…це новина з розділу “чутки”, бо її ймовірність відносна, але є одне “але”: нещодавні публікації про минулі події, що вважались задавнині та взагалі забуті, підштовхнули окремих персонажів реагувати і змусили вдатися до конкретних дій! Борг родині за 2011 (навіть 2010) рік приніс боржник, пізно вночі і частково, спробував пояснити затримку власною заклопотанністю і великою завантаженністю громадською роботою і тд. і тп. Впихнув папірці і хутко зник..

..спроба реабілітації була вдала, людині повірили, але варто нагадати про “ариХметику”: 20000 грн у 2011 році за курсом НБУ складав 8 грн за 1 доляр сша, сума боргу в еквіваленті складає 2500 $, а віддано тепер лише десь 160 $ (в еквіваленті).. Прогрес є, але ще є куди рухатись, і варто зробити це скоріше (втрачено час) і з ним втрачається здоров’я і людське життя (що саме прикре, бо нічого вже не виправиш..).

Ті ймовірні “девіденти” що отримав один, коштували здоров’я і життя другому, і назвати  речі своїми іменами потрібно було давно. Цю тему періодично підніматимо, поки всю сумму боргу родині небіжчика не сплатить винуватець його передчасної загибелі, а далі вже все буде на його совісті… взять деньги в долг на карту

Comments are closed.