Січка. Борова. лікарня

..нещодавно нашу селищну лікарню відвідав гість, який робив вояж (передвиборчий?) Фатівським районом і встиг у той день ще в інші місця, котрий в Борові зустрівся з представниками медперсоналу і провів бесіду. Пообіцяв навіть допомогти…

долі текст з першоджерела:
19 квітня зустрічався з колективом Борівської медичної амбулаторії. Приїхав за сигналом, який надійшов до Народного депутата Сольвара Р.М., про невведений в експлуатацію новий корпус медичної амбулаторії, який лікарня фактично та юридично не може використовувати. Так і стоїть нова повністю відремонтована та частково обставлена меблями будівля, як пам”ятник сучасній бюрократії вже більше чотирьох років. А пацієнти при цьому змушені відвідувати стару, тісну давно не знавшу ремонту поліклініку та корпус стаціонарного відділення.
Розібравшись в ситуації та вислухавши скарги медичного колективу, будемо звертатись з відповідними зверненнями до Департаментів охорони здоров”я та капітального будівництва Київської обласної адміністрації з вимогою терміново ввести в експлуатацію новий корпус лікарні для підвищення якості надання медичних послуг.
Виховуючись в лікарській родині, та самостійно відпрацювавши напочатку 90-х чотири роки фельдшером швидкої допомоги, я добре знаю проблеми невеличких дільничних лікарень та ФАПів. Зазвичай в них є злагоджена за багато років робота медичного персоналу, але завжди невистачає коштів, обладнання, ліків, реактивів, інструментарію і багато чого іншого… Тож допомогти Борівській лікарні справа честі.

..і відповіді з соцмереж:

Дмитро Босой
Дмитро Босой Будівля введена в експлуатацію в 2014 році,про що свідчить декларація.Вся проблема була в тому,що будівля не була оформлена у власність(вже оформили),не маючи права власності на данну будівлю,її не можливо було під’єднати до світла.Зараз поновлюються технічні умови на підключення будівлі до електроенергії(так як старі застаріли),потім після підключення передамо будівлю в оперативне управління до центру первинно-медико санітарної допомоги.

Таня Михайленко
Таня Михайленко Так тримати, успішного вирішення цього питання. Отримання вчасної кваліфікованої консультації (допомоги) – запорука здоров’я людини …

п.с: дивно, що про проблему будівлі і її персоналу знають в районі-області давно, і рішення за попередні каденції керівників не прийнято, аж раптом..

получить займ на карту

Comments are closed.