шпиталь Житомира. Волонтерство

8 жовтня 2014 року представниками ГО «Громадський актив селища Борова» було відвідано військовий шпиталь у м.Житомир. Попередня домовленість про необхідні речі існувала, збір (харчів, одежі та предметів) і транспортування зайняло трохи часу, а коли майже все зібрали – відвезли. Заклад має 200-річну історію, розміщений в мальовничому місці, і більшість споруд теж дуже давно збудовані.

..фотозвіт додається.

..Татьяна Докиль, один з волонтерів з ким ми спілкувались, виклала інформацію у себе на сторінці. І допомогала нам там Марія Уланова.

@Демальянс Допомога – Житомир ‪#‎шпиталь‬
8 жовтня. Середа. З самого ранку зустрічали активістів з селища Борова Фастівського р-ну Київської обл. , які привезли у шпиталь – огірки, помідори,часник, цибулю, моркву, перець, картоплю. Завідуюча кухні нам пообіцяла, що завтра у хлопців будуть фаршировані перці)) Також для поранених бійців активісти привезли шампунь, миючі- чистящі засоби, туалетний папір, ковдри та теплий одяг! Борівчани неодноразово забезпечували продуктами шпиталь в Ірпіні, Вінниці, Києві, активно збирають допомогу для бійців АТО, купують машини, самостійно ремонтують та відправляють на Схід! Ми були раді зустріти активістів, познайомитися та розповісти про житомирський шпиталь, його потреби.

..там ще є текст, але то вже не про нас..

получить займ на карту

Comments are closed.