..шляхи Борівські.

..у недалекому минулому ВСІ шляхи загального користуванні у нашому селищі мали трохи “втомлений” стан і більше нагадували полігон для випробувань міцності транспортних засобів і людей, ніж цивілізований облаштований тракт, що для згадки є на архівному відео за травень 2014 року. Ні районне дорожне управління, ні обласне, ні місцева влада незмогла знайти кошти та вирішити це нагальне питання. А шляхи руйнувались. Їх навіть іноді “ремонтували” прогресивним ямковим ремонтом, котрий створював іллюзію ремонту, і з першим дощем-снігом ті “пломби” зникали у безвісті..

..а ще ми були свідками місцевого “ноухау” по ремонту АСФАЛЬТОВИХ шляхів чистим сухим відсівом, котрий дбайливо насипали у ямки і навіть притрамбовували ногами, без жодної краплини бітуму! І стояли ці насипні “пломби” дууже…. недовго, бо вже на вечір вибивалась пилюкою з під колес все те “ноухау”, а якщо дощ пройшов, то взагалі поверталась стара яма. Але ж десь вже кошти за такий нетиповий ямковий ремонт з бюджету селища було потрачено..

..А от одного разу виник місцевий меценат з пропозицією ремонту шляхів, котрий за власний кошт і без зайвого піару, та й почав ті шляхи приводити у притомний стан. Спочатку одну частину доріг, потім і ншу, і тепер головна вулиця має рівний профіль та охайний вигляд, і автівки їдуть рівно. Кошторис однієї ланки робіт прирівнювався до річного бюджету нашого селища, а було зроблено декілька етапів, і це варто враховувати.

..але цю ідилію поступово почали руйнувати великогабаритні вантажівки, котрі вивозять ліс та відсів, будівельні матеріали та стругані дошки. Коли це було поодинокі випадки, то на це очі закривали, але тепер маємо досить значний трафік, котрий найближчим часом поверне стан шляхів у попередній стан. Напевне треба активізуватись громаді, якій не є байдуже стан доріг селищі, та створити певні обмеження для руху важких і габаритних транспортів шляхами.

..місцеві підприємства та їх транспорт повинні їздити, але варто знайти компромісне рішення, коли і робота робиться, і дороги будуються та зберігаються.

займ на карту онлайн

Comments are closed.