Щодо звіту голови..

Депутатське звернення, як додаток до відео “збори 27.04.2016“, де у друкованій формі зафіксовні питання.
Чекаємо на відповідь..

Голові Борівської селищної ради

Від 28.04.2016 р.                                                                          Воробею Ф.В.

 

Депутатське звернення

Щодо звіту голови селищної ради смт Борова

 

27 квітня 2016 року в приміщенні селищної ради було проведено спільне засідання депутатів селищної ради, членів виконкому, працівників селищної ради, громадян смт Борова. На засіданні були присутні 32 особи. Селищний голова Воробей Ф.В. на засідання не з’явився, хоча був попереджений, а також саме на цей час мав заплановану зустріч з представниками благодійного фонду, які неодноразово намагаються звернутися до очільника селищної ради з метою НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ допомоги для біля 50 дітей-інвалідів нашого селища.

Збори були проведенні за всіма вимогами чинного законодавства, обрані голова та секретар зборів, вівся протокол та відеозапис.

Метою зборів було вислухати звіт селищного голови про пророблену за 6 місяців роботу на посаді.

 

Згідно чинного законодавства (Закон «Про місцеве самоврядування» розділ ІІ, глава ІІІ, ст..42, п. 4, 6, 7) селищний голова «забезпечує підготовку на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм з інших питань самоврядування, місцевого бюджету та звіту про його виконання; оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання;… є розпорядником бюджетних коштів, використовує їх лише за призначенням, визначеним радою;…забезпечує додержання законодавства щодо розгляду звернень громадян; … несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень;… при здійсненні повноважень є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою;… не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед громадою на відкритій зустрічі з громадянами, а також на вимогу не менше половини депутатів селищної ради зобов’язаний прозвітувати перед радою про роботу у будь-який визначений ними термін».

Згдіно ст.. 75 п.1 вищезгаданого закону селищний голова та посадові особи місцевого самоврядування  періодично, але не менш як два рази на рік, інформують населення про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, місцевого бюджету, звітують перед територіальними громадами про свою діяльність.

 

В зв’язку з цим, спільним засіданням депутатів селищної ради, членів виконкому та представників громадськості одностайно було вирішено:

 

 1. Повідомити селищному голові Воробею Ф.В., що 13 травня 2016 року в будинку культури смт Борова відбудуться збори громади для звіту селищного голови про проведену роботу з моменту обрання його на посаду селищного голови.
 2. Внести до звіту селищного голови в обов’язковому порядку повну та достовірну інформацію з приводу таких питань:
 • Чому селищний голова не співпрацює, не прислухається, відверто ігнорує побажання до своєї роботи від членів «своєї передвиборчої команди», які тепер стали депутатами селищної ради і завдяки іменам яких в своєму передвиборчому агітаційному листку (внесеним туди самовільно, без узгодження та попередження) Ф.В. Воробей і став головою селища, якого «обрав народ»?
 • Коли буде допрацьований та затверджений план соціально-економічного та культурного розвитку селища?
 • Як відбувається процес виділення коштів у сумі біля 8 млн. грн.. та укладання угод з підрядниками на реконструкцію очисних споруд (24 лютого 2016 року на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України було розміщено інформацію про включення проекту реконструкції очисних споруд в смт Борова до плану робіт по міністерству і завершення робіт до 12 місяця 2017 року)?
 • Які умови (план) виконання ремонтних робіт (і ким? і коли?) дорожного полотна по вул.. Фастівській, за які в казначейство вже перераховані кошти в сумі понад 130 тис. грн. з місцевого бюджету (жодному депутату, голові бюджетної комісії чи члену виконкому з 6 квітня не було надано копію договору для ознайомлення)?
 • Як відбувається процедура перевірки діяльності (чи бездіяльності) комбінату комунальних послуг смт Борова, на адресу яких від громадян селища надходить найбільше скарг?
 • Як ведеться діловодство в селищній раді та організується прийом звернень від громадян та організацій, а також як і в які терміни надаються відповіді та відбувається реагування на заяви організацій та громадян?
 • Чому селищний голова не відвідує апаратні та чергові наради районної ради, виносить догани працівникам селищної ради за відвідання нарад районної ради, залишаючи таким чином селище без (як мінімум) інформаційної підтримки району та участі селища в суспільному  так економічному житті Фастівщини? Ігнорування співпраці з районною радою негативно впливає на імідж селища в районі та області.
 1. Ф.В. Воробею запросити на звіт селищного голови безпосереднє керівництво з Фастівської районної ради, а також депутатів районної ради.

 

Для організації заходу щодо звіту голови селищної ради смт Борова ПРОСИМО:

 1. Надати інформацію про час проведення зборів громади з приводу звіту голови селищної ради.
 2. Включити у звіт селищного голови за 6 місяців роботи всі вищезгадані питання.
 3. Оприлюднити матеріали до звіту для ознайомлення громадськості до 12 травня 2016 року.

 

Принагідно нагадуємо, що:-          відповідно до п.2 ст.13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» надання відповіді на депутатське звернення є обов’язком керівників підприємств, ухилення від виконання якого тягне за собою відповідальність.

Голова зборів                                                                    Гочарова Л.М.

Секретар зборів                                                                Швець С.В.

  займ на карту

Comments are closed.