"Щасливе дитинство" -2016

7 червня 2016 року на території Борівської ЗОШ І-ІІ ст., що на Білках, було проведено фестиваль “Щасливе дитинство”.
Цей фестиваль започаткували як щорічний в минулому році до дня захисту дітей і планують цю традицію підтримувати.Силами вчителів та учнів всіх класів – від першаків до випускників 9 класу було представлено концертну програму майже на 2 години, яку дивилися з захватом і дорослі, і малі, а також підходили мешканці селища, що живуть неподалік та почули веселу музику, побачили святково увібраних дітей.
В програмі було багато пісень – дитячих, жартівливих, веселих, серйозних; були танцювальні виступи; надзвичайно весела театральна вистава та запальна дитяча дискотека. Що приємно вразило – до участі були залучені ВСІ діти, виступали і в костюмах, і в повсякденному одязі, у вишиванках, з гримом чи без, але було видно, що діти щасливі долучитися до такого свята, що кожен, хто хотів – виступив і показав, на що він здатен.
Цікавими були виступи родини бандуристів зі Снітинки та акробатичний номер учениць школи на тему бойових мистецтв.

Незважаючи на прохолодну погоду, вечір був теплим, родинним та душевним. Відчувалося, що учні та вчителі, батьки – всі в цій школі – велика родина, які люблять одне одного, піклуються про гарний настрій одне одного, прагнуть створити комфорт для оточуючих, вміють дружити, підтримувати та поважати одне одного.

Дуже теплі почуття надовго збережуться у всіх учасників та глядачів фестивалю.
А ще організатори дякували спонсорам – Холявку Володимиру Васильовичу , Холявку Олександру, Босому Дмитру, Кізяну Максиму, Кирсенку Івану за виготовлення яскравих сувенірних магнітів, які будуть нагадувати всім, хто доторкнувся до “Щасливого дитинства”, про те, що свято може бути кожного дня, якщо його створити власними руками та пропустити через серце!

Відео буде згодом.
Більше фото тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 0493991905 получить займ на карту

Comments are closed.