СЕСІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛРАДИ..

ПРО ВАЖЛИВУ СЕСІЮ КИЇВСЬКОЇ ОБЛРАДИ. КОНКРЕТИКА.
ОНОВЛЕНО.

П’ятниця 19 травня цього року стала дуже важливою для Київщини. Саме цього дня на черговій сесії Київської обласної ради було прийнято низку надзвичайно потрібних для області рішень. Зокрема депутатським корпусом на чолі з Ганною Стариковою було затверджено близько чотирьох десятків цільових галузевих програм та на їх основі внесено зміни до обласного бюджету на 2017 рік. Саме ці документи будуть визначати напрямки розвитку районів і міст Київщини у цьому і наступних роках в економічній, інфраструктурній, соціально-гуманітарній площинах.

Розумію, що для нас, мешканців міста і району, цікаво якими будуть результати таких рішень Київської обласної ради для Фастівщини. Тому, хочу акцентувати увагу земляків на тих об’єктах та проектах, які знайшли відображення в обласних програмах як результат нашої з керівництвом міста і району злагодженої роботи:

ІНФРАСТРУКТУРА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО
1. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Соборна в м. Фастів;
2. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Якубовського в м. Фастів;
3. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. 1 Травня в с. Оленівка;
4. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Щорса в с. Ярошівка;
5. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шкільна в с. Малополовецьке;
6. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Куйбишева в с. Томашівка;
7. Капітальний ремонт дорожнього покриття по пров. Веселий в с. Фастівець;
8. Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Унавська і вул. Косовських в с. Волиця.
9. Реконструкція мереж вуличного освітлення по вул. Пушкінська і Фастівська у смт Борова
10. Закупівля сміттєвоза для потреб житлово-комунального господарства Фастівського району (за рахунок обласної Програми «Поводження з твердими побутовими відходами» на 2018 рік);
11. Реконструкція каналізаційно-очисних споруд у смт Борова (друга черга).

Загальний обсяг фінансування по напряму: близько 18 млн. грн.

ОСВІТА
1. Реконструкція приміщення Скригалівської ЗОШ І-ІІ ст. з подальшою реорганізацією в навчально-виховне об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІ ст. -дитсадок»;
2. Реконструкція (улаштування) шатрового даху приміщення Томашівськького НВО «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садок»
3. Закупівля шкільного автобуса за кошти обласного бюджету для опорного навчального закладу Фастівського району (за рахунок обласної Програми «Шкільний автобус» на 2017 рік).

Загальний обсяг фінансування по напряму: близько 3,7 млн. грн.

КУЛЬТУРА ТА СПОРТ
1. Капітальний ремонт будинку культури в с. Пилипівка;
2. Капітальний ремонт будинку культури в с. Волиця.
3. Встановлення багатофункціонального спортивного майданчика для ігрових видів спорту (футбол, баскетбол, волейбол, теніс) зі штучним покриттям у м. Фастів. (за рахунок обласної Програми «Спортивна Київщина» на 2017 рік та ініціативи депутата Фастівської міської ради Олега Нестеренка).

Загальний обсяг фінансування по напряму: близько 3,6 млн.грн.

Отже, підсумовуючи вищезазначені показники вимальовується сума більша за 25 млн. гривень залучених в розвиток Фастівщини у 2017 році. Звичайно, це не всі об’єкти і проекти, які потребують реалізації найближчим часом. Але особисто для мене та моєї команди це суттєвий успіх.
Це результат, якому передували десятки написаних листів і звернень, місяці наполегливої роботи в кабінетах і на комісіях.
Хочу подякувати за спільну, зважену і скоординовану роботу керівництву району Ларисі Скрипак (Лариса Скрипак) та Геннадію Сиваненку (Фастівська районна рада), Фастівському міському голові Михайлу Нетяжуку (Михайло Нетяжук), сільським та селищним головам, депутатам районної та міської рад.
Також вдячний за підтримку своїм колегам по фракції ВО «Батьківщина» та розуміння депутатам профільної комісії з питань капітального будівництва, особливо Олександру Полярушу (Александр Поляруш), завдяки позиції якого нам вдалося відстояти важливі соціальні проекти на Фастівщині.

Наразі ці успіхи – це тільки пів справи. Попереду багато роботи, яка потребуватиме не менших зусиль ніж на підготовчому етапі.
Досвід минулого року свідчить про те, що немає нічого неможливого. І новий дитячий садок у Дідівщині, який був реконструйований за кошти обласного бюджету у минулому році і незабаром відчинить свої двері для малюків це підтверджує (фото додаються).
Тож до роботи! займ онлайн без отказа

Comments are closed.