сесія від 17.07.2015

..чергова сесія Борівської селищної ради: адмінкомісії, зміни бюджету, техдокументації і межі, генплан, акти нерухомості, будівлі амбулаторії, довгобуд, продаж коня і списання авто, різне..
..три години обговорень і повідомлень, голосувань і дискусій, заяв і звернень, разом з вирішеннями і змінами. Цікаво, як завжди..

..приємно здивувала небайдужість ветеранів-атошніків, які почали відвідувати сесії і занурюваться в проблеми селища, активно обговорювати важливі питання і пошук рішень..

..окремо зазначити потрібно, як при підготовці до сесії було роздано папіри, що мали трохи різний зміст у земельному питанні – оголошено одне, а за фактом інше, що трохи нагадує не звичайну службову недбалість, а спробу на службове підроблення! Це один факт, що викрито було одразу, то уявити можливу хвилю подібних моментів за певний період досить легко – прийдеться перевіряти все! На відео з 44.30 початок моменту. Голосування по питанню було показовим (на 1.10.30 хв.), і наступна реакція присутніх. Чекакємо на продовження..


..це текст розданий депутатам, а голосувати збирались за інше, що є на відео..

..а з 49.20 є цікавий момент, де є пояснення питання з автостоянкою, що тепер стала базаром. І яка реакція оточуючих на 59 хв. на це саме. Цікаво..

..приємно здивувало те, що селище почало заробляти з місцевих податків, і сумми перенаправили на розвиток: генплан, футболістам форма, виплати та ін.

відео..
займ онлайн

Comments are closed.