сесія N25 скликання VII

..до Вашої уваги чергова запланована сесія БСР, N25 скликання VII, детально обговорена в усіх профільних комісіях, кропітливо підготовлена, всебічно розглянута, також вчасно повідомлено було всіх виборців і депутатів про нагальний перелік питань і своєчасно повідомили про час проведення. Все як завжди, на найвищому рівні…

..саме так хотілось би прокоментувати цей захід у виконанні наших обранців і раптових керівників бср, але..
..все що вібувалось, як це обговорювалось і які рішення були – то все нагадувало оксюморон. Цілком пристойне слово, бо є багато більш звучних аналогів, але ідентифікуються вони як матюки..
..чого варте обговорення придбання м’ячів для спортивних занять або про дитяче харчування у Білковській ЗОШ від виробника бетонних виробів “Фасад-буд“?! А постійне жонглювання цифрами, які то неточні в датах, то нечіткі в розмірах, та помилкові у значеннях. Це як? Це рівень підготовки до сесії? Браво! Варто перегляду і самостійної оцінки, раптом все не так, і враження від події помилкові..

п.с.: свого часу депутати просто залишали сесійну залу, у знак незгоди з керівником і порушенним ним регламенту у підготовці та проведення сесії, а цього разу ті самі особи все сприйняли як годиться, і жодних порушень чи проблем не помітили. Що на них так вплинуло, де їх принциповість?

п.п.с.: на цій сесії нам пообіцяли доробити паркові стежки – і їх дороблять! Нам пообіцяли нові зупинки громадського транспорту – їх встановлять! Лишилось почекати..


..саме цікаве, це 4 пункт, де контроль (і відповідальність) покладено на комісію, на думку якої відверто “покладено”: профільний розгляд питання і рішення відсутні, а ви голосуйте, бо хіба ви проти накормити дітей в школі?..

..на відео в 1.02.01 прозвучала геніальна відповідь планокура, коли уточнювали про невідповідність дат і заяв стосовно дозволу для харчування: “..а мені здається, що ви намагаєтесь позбавити дітей харчування в школі..” (с)

..до святкування 99-ї річниці Мотовилівського бою лишились лічені дні, але ні слова про це і про необхідні дії з вуст йолопів з бср не чутно було, ні нагадувань про захід, ні запрошення, нічого.. займы онлайн без залога

Comments are closed.