сесія N19 скликання VII

..маємо черговий матеріал з проведенної 24.05.2017 сесії селищної ради в смт.Борова в приміщенні БК (це сесія №19 скликання VII) що демонструє рівень і кількість нагальних питань: були питання парку і будинку “міліції”, реконструкція освітлення і електромереж, земельно-погоджувальні та квартирно-осбебешні питання, кошти на ремонт привокзальної площі на Білках і питання бюджетних коштів для “Толоки” – це стислий опис, детальніше на відео та фото.

..приємно бачити майже повну підготовку і попереднє обговорення до сесії зазначених пунктів, що вказує на певну систематичну роботу депутатського корпусу і відповідних комісій, а живе оперативне втручання в голосуванні незгодою або репліками, демонструє пильність та небайдужість присутніх до процесу.
..сторінка “архіву сесій” дає можливість притомним громадянам оцінити певну різницю між актуальним і архівним рівнем проведення подібних заходів, як за каденції попередніх голів, так і депутатів.

п.с.: питання “гурткової роботи” збентежило керівника, що веде один з гуртків і є діючим депутатом, бо виникли певні питання до освітянської адміністрації. Незабаром очікуєм пояснень і тд. від причетних..

відео.
займ

Comments are closed.