СЕСІЯ 16.03.2012

16.03.2012 у клубі селища Борова відбулася чергова сесія.
Зазделегіть повідомили усіх причасних до неї, час початку зазначили, але…
Сесія розпочалась на 30 хв. пізніше анонсу – бо “довго збиралися”, і за відсутності кворуму – бо “двох ше нема”…
Традиційно відсутній чіткий план по проведення заходів такого рівня, створює постійні імпровізації, що є завадою усім працюючим та задієнним у керуванні громадським життям.
Існування графіку, де кожна 2-га і 4-та п’ятниця місяця з 17.00 є сесійною, трохи полегшила-б планування дій.
На сесії був присутній голова Фастівської районної державної адміністрації Бусенков А.А. З короткою промовою він звернувся до депутатів селища, голови, селян, де нагадав про особливості співпраці адміністрації і жителів. Також довів до відома останні новини Фастівщини, особливо які стосуються Борови, та відповів на запитання. Детально на відео. За браком часу “відсидіти” продовж всієї сесії він не зміг, тому побажав успіхів, та залишив її..
..доповідь пана Сидорова – це знову нагадування про тарифи, про необхідність їх змін, детально викладена на схемах і розрахунках, про теперішні проблеми та стан комунального господарства, бо “покращення” ще не відбулося. Про важливе, стосовно сміття і брудної води, що питання нехтується і час іде..
..доповідь головного бухгалтера, доповідь землеупорядника, виступи депутатів, обговорення питань – все на відео! Протягом майже 3-х годин відбувались “дебати”. Ну і традиційно знайшлось трохи “перцю”…

..мабуть рано відпустили Бусенкова А.А., його присутність на сесії трохи вгамовувала безлад і мало “благотворний” вплив, тому можливо хай досидить хоч-б одну до кінця. Рішать, можливо, усі поблеми…

..відео подроблено на 30-ти хвилинні фрагменти для зручності. Завантажується..

частина перша.

частина друга.

частина третя.

частина четверта.

частина п’ята.
займ на карту

Comments are closed.