сесія 15.06.2012

..як було заплановано, після переносу дат, відбулася сесія у селищі Борова.
..традиційно у вечір п’ятниці у місцевому клубі зібралися повноважні пркдставники громади, для обговорення поточних проблем, та пошуку рішень.
..регламент голови селища в 1 годину було погоджено, і закипіла робота.
..приємно бачити принципових людей, а особливо депутатів, які з самого початку сесії звернули до себе увагу заявою про їх ігнорування. Також про ігнорування їх запитів. І після нетривалих переговорів залишили збори. кворум зберігся…
..традиційно великий шмат роботи накопичився з минулої сесії, але “піджимав” футбол і його кортіло не пропустити, тому всі рішення обговорили і порішили швидко. Де-що, правда було важливим та не вивченим, перенесли на наступну сесію після вивчення питання. Знову традиційно, місцеві депутати отримали список питань на початку сесії, а не за 10 діб. Ознайомитись з текстом часу не було – а вже рішення потрібні.
..відсутність депутатів з “земельної комісії” застопорило рішення – без них прийняти або доповісти було нікому.
..неоднозначність бюджетних призначень, рахунки та суми, трохи заплутали картину наявності чи відсутності коштів у селищної Ради. Виникли дебати. Дещо порішали…
..садочки селища: крик в пустелі! Маємо лише 2 функціонуючих заклада, але обидва потребують фінансування та модернізації, і керівники яких випрошують кошти для ремонту чи придбання необхідного.
Кошти їм пообіцяди, від невідомих спонсорів, зустріч з якими скоро відбудеться. А про будівництво нового дошкільного закладу була окрема “баталія”: кошти потрібні на проект, потім під поект дають кошти на будівництво, а потім будують і тд. Але на ці кошти, що планувались “на проект”, вже зараз садки готові забрати. Бо тече дах і каналізації швах.
..окремо пройшла новина про зміни на цвинтарі: “приємне” для немісцевих – поховання для непрописаних та непроживаючих у селищі оцінили в 300 мінімумів, або в 5000 грн. А для місцевих обмеження: два місця на сім’ю безкоштовно. Цілком логічне рішення. Депутати підтримали одноголосно…
..питання про водогосподарство бувшого “КОКОСу”: прийняти на баланс селище ті залишки, що ще є, для підтримки..
..ініціатива рибалок: обмежити використання на водоймах селища водних скутерів для збереження спокою була підтримана. Чекаємо на результат.
..детально на фото та відео.

скан порядку денного

..фото залу..

..відео завантажується. частина перша..

..частина друга

частина третя, заключна..
микрокредит

Comments are closed.