Сергій Барановський. Подяка.

..селище Борова мало свої перегони і баталії, але життя є ще й в районі, до якого належимо, тож там теж відбувались перегони і..
..отже повідомлення: Сергій Барановський. Подяка.

2 червня завершилася недовготривала, але надзвичайно напружена виборча кампанія, яка визначила, хто буде протягом найближчих двох років представляти інтереси мешканців половини сіл і селищ Фастівщиниу Київській обласній раді.
Не дивлячись на брудні методи ведення політичної боротьби в ході виборчої кампанії, фальсифікації та провокації застосованіконкурентами від влади проти мене у день голосування, а відтак і викривлення результатів виборівпри підрахунку голосів, хочу подякувати кожному земляку,який прийшов у неділю 2 червня на виборчу дільницю у Кожанці і Ставках, Трилісах і Кощівці, Малополовецькому і особливо у Паляничинцях та усіх інших селах Фастівщини і залишив свій голос за мене.

Ми ні в якому разі не програли!

Окремо хотів би звернутися до тих людей (освітян, медиків працівників соціальної сфери тощо), які під час виборів, через власну громадянську позицію, відчули і, наразі, відчувають тиск адміністративного апарату. Я, Барановський Сергій особисто і представники опозиційних сил у Фастівській районній, Київській обласній і Верховній Раді Українизобов’язуємося боронити ваші законні права та інтереси, захищати вас від злочинних дій влади.
Я переконаний, що разом, ні на хвилину не опускаючи руки, поєднавши наші конструктивні зусилля ми зможемо змінити ситуацію на Фастівщині на краще.

Разом переможемо!

З правдивою повагою і щирою подякою,
Сергій Барановський, голова депутатської групи Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» у Фастівській районні раді

надіслав: Сергій Барановський
..детальніше: фейсбук займ без отказа

Comments are closed.