самобуд мп. "утиски"

Цікава й доречна інформація, як страждає від “утисків” релігія, яка максимально шкодить Україні своїми діями, підтримує агресора, проклинає наших захисників, відверто бреше і є осередком сепаратизму та москальської наруги, отримає супротив з усіх боків, але окремо зазначили протистояння в смт. Борова і руйнування самобуду мп. Перегляньте уважно статтю.

21 грудня 2016 р., Трапезний храм Києво-Печерської Лаври

Доповідь керуючого Київською єпархією УПЦ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія на річних Єпархіальних зборах. (точніше: доповідь керівника церкви МП в Україні)

фрагмент стосогвно смт.Борова:

“Ще більш ганебніший випадок мав місце у селищі Борова на Київщині, де прихильники «УПЦ КП» знищили споруду недобудованого православного храму. Майже десять років громада вимушена проводити богослужіння у пристосованому приміщенні. Причиною тому є вперте небажання місцевої влади виділити для парафії землю під будівництво власного храму. Аби зарадити ситуації, мешканка села вирішила віддати власну будівлю на околиці села для переобладнання під церкву. Не дивлячись на те, що вказана споруда є приватною власністю, 9 вересня 2016 року група чоловіків на чолі з членом політичної партії «Свобода» і головою розкольницької громади вчинили розбій на території, що за законом належить мешканці села. Зокрема, нападниками був вщент зруйнований дах та стіни споруди. При цьому з вуст нападників лунали заклики до релігійної ворожнечі та погрози у бік священика й віруючих УПЦ.

Після безпрецедентного випадку нищення недобудованого храму, місцева влада продовжила чинити утиски віруючих за релігійною ознакою. Протизаконні дії торкнулися депутата селищної ради смт Борова Бухальської М.А., яка вже 25 років є парафіянкою УПЦ і старости парафії Сулько Т.П., яка є вчителькою місцевої школи. Демонструючи виразну упередженість і юридичну безграмотність, вчителі звинуватили педагога у неприпустимій поведінці та діяльності – «будівництві церкви Московського патріархату».”

..сам факт такої події, супротив церкві МП, є змістом цього обурення. А тотальна брехня в тексті – то традиційний доказ їхньої “святості”. Ганьба!
..ще текст, стосовно теми:
Чергова БРЕХНЯ московської сатанистської секти.
Із виступу т.званого “блаженнішого” онуфріяки на т.званих єпархіальних зборах київської єпархії 21 грудня 2016 року. займы онлайн без залога

Comments are closed.