садочку «Калинка» – 65

Сьогодні, 15 травня 2019року, ювілей нашого закладу дошкільної освіти «Калинка» – 65 знаменних років! Час підбиття підсумків, роздумів про досягнення, успіхи, та плани на майбутнє.
Рідний садочок пройшов довгий і важкий шлях не тільки становлення, але й накопичення педагогічного досвіду, підвищення якості роботи, творчого пошуку, поліпшення матеріально-технічної бази. За ці роки він став нам другою домівкою.
Для нашого дружнього колективу – це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і хотілося б зустріти свій ювілей ,запросити гостей та показати свої надбання. Святкування Дня народження закладу – це традиція, яка об’єднує всіх в одну велику сім’ю. Це особливе свято, тому ми відзначимо його в гарний вересневий день – День Дошкілля. .

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів. Тож, як і 65 років тому, двері нашого дитячого садочка сьогодні гостинно відкрито для всіх, хто прагне знань, самореалізації, бажає відчути свою значимість, здійснити свої мрії і бажання.
Ми гордо пишаємося нашим садочком і віримо в його процвітання! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

архівні павідомлення:
садочок «Калинка» у 50-х
сайт ДНЗ №1 “Калинка” с.Борова
Садок “Калинка”.
новорічне свято в садочку “КАЛИНКА”
Ремонт в дитсадку “Калинка”. Станом на 02.10.2012.
САДОК №1 “КАЛИНКА”. ВИПУСК
Дитячий садок №1 – “Калинка”.
випадкова археологія 87
дитсадок 1976р. кредит на карту

Comments are closed.