садочки Борової. конфлікт.

..офіційних підтверджень нема, але цікава і дуже не зрозуміла ситуація склалась з дошкільними закладами нашого селища Борова на цей час, яких на даний момент є два заклади і обидва потрапили в халепу. У одному ДНЗ у працівника випадково знайшли важку хворобу, що фактично забороняє подальшу діяльність, щоб уникнути можливої епідемії, а у другому одночасно і безпідставно звільнили трьох працівників (вихователя зі стажем, медсестру, помічника кухара). Конфлікт? Так!

..стосовно хвороби у працівника садочку “Калинка”: як повідомили чутки, бо офіційної інфи нема, то є закрита форма турбекульозу! Кажуть, що то не заразно..
..стосовно звільнень у садочку “Віночок”: офіційної інфи нема, як повідомили чутки, без попереджень та двотижневого відпрацювання, людей звільнили з надуманих причин.
..у кабінеті селещного голови Воробея Федіра Володимировича відбулись закриті обговорення цих питань, і про результат нам повідомлять, або ні… Бо вже пройшло трохи часу, а офіційних заяв нема. Заручника ситуації – це малі діти та їх батьки, що раптово опинились перед цими фактами, бо вплинути на перебіг подій вони не в силі..
..чекаємо.

як додаток, трохи фото, що надано..

звільнений працівник помічника кухара..

..її заява

..окремо подейкують про численні зловживання, нецільові грошові побори, безліч дрібних порушень і тд. Факти безх підтверджень – чутки, але..

микрокредит

Comments are closed.