саботаж!!!

..саме таке слово спадає на думку, коли бачиш як “допомагають” у нашій селищній раді відповідальні працівники, місцевому твк. Один ТРИ рази не зміг підписати важливі папіри, друга ВЕСЬ час така зайнята, що підключити мережу і забезпечити рух фінансових потоків не в силі, третя спіймала “вожжі під хвіст” і нипає кабінетами, голосно шукаючи свої речі. Там якесь божевілля..

..звісно, що є ще “друзі” в середині комісій, що теж всебічно “допомагають” процесу. Дивує їх впевненість у безкарності, але ми повинні будемо вести нагляд і фіксувати їх дії, бо потім потрібно провести розбір цих “польотів”. Минуло вже достатньо часу, щоб зрозуміти в якій спайці йдуть реваншисти і їх помічники, стає виднішим намір максимально ускладнити вибори, або навіть зірвати їх. Прикро, що односельці байдуже ставляться до цього, тим самим пасивно підтримуючи цей деструктивний рух. Ще є час подати заяви спостерігачам, від партій чи кандидатів, щоб проконтролювати роботу всіх ланок, забезпечити нормальну роботу виборів. Хто себе впізнав в описі – радійте, бо з вашими іменами і протидіями готуємо відповідне повідомлення.
Подібне відбувається і в інших місцях, це не унікальна ситуація, але мене хвилює саме моє селище і те що з ним відбувається.
..від себе: сучасна Борівська селищна рада – справжній гадюшник, що відчуває своє слизьке положення, і робить все для створення перепон у організації виборів, хоча такі завзяті і милі ззовні люди, та абсолютно гнилі в утробах, і їх дії мають лише одну назву – саботаж!!!

Гладченко Андрій
адмін ресурсу
мешканець смт.Борова
українець займы онлайн без залога

Comments are closed.