рушниці на нвп

..у 2015 році в березні повідомляли про реалізовану ініціативу – нвп: 2, коли спочатку шукали саму можливість і пневматичну зброю, а потім і рушниці знайшли і передали нашій ЗОШ І-ІІІ ст. Головним рушієм і реалізатором ідеї виступив наш земляк на ресурсі airgun.org.ua (клуб любителей пневматического оружия), де у відповідній темі йшло обговорення. Минув час, кулі вистріляно, мішені скінчились, тир ліквідовано, саму ідею закинуто. Вважаю що варто відновити цю важливу діяльність, відзнайти кошти на утримання шкільного тиру, проводити систематичну навчальну військову підготовку зі стрілецькою зброєю, підвищувати рівень вмінь наших учнів.

..повідомлення з лютого 2015: висловлюємо подяку за підтримку, пошук додаткових рушниць триває, можливо є бажаючі долучитись до ідеї і допомогти посильно – матеріально або фінансово..

..з моменту заклику минув місяць, добродії надали свої приватні пневматичні руниці для вишколу, мішені та кулі приносили учні і споносри. Процес тривав поки була ласка в господарів “стволів”, а потім трохи занепав: рушниці відібрали і все встало. Іноді практичні зайняття з кульової стрільби проводять, але вкрай епізодично.
..інші добродії, що дізнались про потребу у пневматичних рушницях для учбового процесу, просто презентували свої “стволи” і навіть кулі додали.

..тож найближчим часом пневматичні рушниці громади селища Борова, в офіційній обстановці передадуть у користування відповідальним особам в школі, де є приміщення і можливості проводити заняття.

..звісно. що така кількість – це краплина в морі, але є початок..
з питань організаційних та підтримки акції, звертайтесь до відповідального керівника.
..або представника громади: 0507777085

..тож очікуємо результатів! заём

Comments are closed.