Реєстрація автотранспортних засобів.

Де це можна сьогодні зробити?
До уваги мешканців Київщини!
 
Шановні жителі Київської області! Нагадуємо Вам, що в зв’язку з реформуванням структури МВС станом на сьогоднішній день на території Київщини кількість центів надання послуг пов’язаних з реєстрацією, перереєстрацією, продажем автотранспортних засобів та отриманням посвідчень водія скорочено з 17 до 9 та перейменовано їх в Територіальні сервісні центри  регіонального  сервісного центру  МВС у Київській області, які знаходяться за адресами:
1.     Територіальний сервісний центр 3241 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, смт. Баришівка, вул. Польова, 5.
2.     Територіальний сервісний центр 3242 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 18 А.
3.     Територіальний сервісний центр 3243 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, м. Бровари, вул. Чкалова, 4.
4.     Територіальний сервісний центр 3244 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, м. Васильків, вул. Чехова, 3.
5.     Територіальний сервісний центр 3245 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, м. Вишгород, майданчик ГАЕС.
6.     Територіальний сервісний центр 3246 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, Києво-Святошинський р-н, с. С. Борщагівка, вул. Льва Толстого, 2.
7.     Територіальний сервісний центр 3247 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, смт. Макарів, вул. Дорожна, 13 А.
8.     Територіальний сервісний центр 3248 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, Переяслав-Хмельницький р-н, с. Гайшин, вул. Жовтнева, 10.
9.     Територіальний сервісний центр 3249 регіонального  сервісного центру  МВС  у Київській області, Ставищенський р-н, с. Винарівка.
Також доводимо до громадян Київщини, що станом на сьогодні кожен сервісний центр не залежно щодо його розміщення і в інших областях, котрі межують з Київською, зобов’язаний виконувати всі необхідні дії щодо надання послуг реєстрації та виданні посвідчень водія. Тому прохання до громадян економити свій час та звертатися до найближчого територіального центру.
З повагою
керівництво регіонального центру

деньги в долг

Comments are closed.