ремонт криниць. Продовження

..тижнева маленька історія з невеличкого ремонту криниці, де початок події ТУТ, коли двоє дядьків почали “підлампічувати” паркан вуличного колодязя. Ідея багатьом сподобалась, хоча і був присутній певний скепсис, але… Збори вуличні зібрали, громада вирішила підтримати ініціативу, і гуртом долучитись до справи: хто власним коштом, хто силою…

..збір по вулиці з двору “по-копійці” давав від 20 грн. до 250 грн., що охопило майже 90% найближчих мешканців, та дало змогу зібрати необхідну суму. Це лише за один вечір неділі. У понеділок вже кипіла робота: на місці знятого верха і демонтованих лаштунків, мостили нове кільце, підмуровували щілини, а згодом встановили “хатинку” з корбою. Майстри впорались швидко. Далі роботи виконувались самотужки: видалявся рослинний та земляний бруд, ставили опалубку, кріпили і зварювали металевий каркас під бетонну заливку. щоб нею відмостити підходи до криниці. Бетонний розчин готували у позиченій мішалці, пісок та щебень дали сусіди поруч, 5 мішків цементу і пляшку пластифікатору придбали в магазині, а вода мабуть з криниці…
..декілька діб стояло і сохло, а потім на корбу почіпили новокуплений трос, ціп та відро, щоб все було “як нова копійка”! Все, криниця знову готова до експлуатації за призначенням, на радість всім.
Окрема подяка тим, хто особисто приймав участь власними руками, а також тим, хто кошти здав, навіть не користуючись цією криницею, а просто у підтримку!

..через тиждень від первих зборів, запросили громаду знову, де продемонстрували рахунки, звітність по витраченним коштам, перелік і сумми доброзичливих громадян і…саму криничку. Залишок по суммі компенсували на фарбу, згідно спільних рішень, що пішла на паркан біля колодязя.

..подробиці на фото.

займ

Comments are closed.