ремонт каналиги на Стугні! 14.07.2019

..13.07.2019 прорвало трубу каналізаційну, на території закладу “Вілла Стугна”, яка відводить стоки від багатоповерхівок на КОКОСі у бік кнс! 14.07.2019 провели роботи по усуненню прориву. Далі текст з поясненнями..

Доброго дня шановна громадо селища Борова!

По ситуації,
яка трапилась 13 липня. На території (приватній) ресторану Віла Стугна прорвало каналізаційну трубу, порив було в терміновому порядку ліквідовано наступного ж дня!Щиро дякую за оперативність працівникам Борівського ККП та ДП ДГ «Дмитрівка»!Найбільше дивує реакція та позиція типу опозиції, яка бігала навколо прориву та фотографувалась, думаючи, що таким чином бувші недокерівники та недодепутати піднімають собі рейтинг, заробляють плюсики перед парламентськими виборами. Краще замість того написали би просто правду, що за 1,5 роки при владі не спромоглись виділити жодної копійки коштів хоч на якісь планові роботи в сфері ЖКГ та весь цей час блокували (17 недодепутатів, недозаступників) роботу органу місцевого самоврядування, а тепер, залишивши все в спадок, будемо винити у всьому Босого!

Шановні «опозиціонери», зрозумійте нарешті, що у вас була можливість, були кошти проявити себе як управлінців. Але навіть маючи «ручних керманичів» в селищній раді та ту «відому більшість депутатів», ви спромоглись зробити за 1,5 роки-аж нічого!

Я хочу, щоб всі зрозуміли, що через випадкових некомпетентих очільників було втрачено надзвичайно багато часу та коштів, які просто не надходили в повному обсязі до бюджету. В такому великому селищі дуже важко повноцінно відновити роботу селищної ради, але я хочу наголосити, що поступово, крок за кроком ми йдемо до мети зробити наше селище, нашу майбутню громаду кращою!
Тому я прошу, будь ласка,кожного ставитись з розумінням,підтримати та вносити виключно конструктивну критику!

З повагою,в.о. селищного голови Босой Д.А.


..традиційно під повідомленням коментарі:

получить займ на карту

Comments are closed.