ремонт доріг 12.04.2016.

..триває ремонт доріг у смт.Борова, спецтехніка просунулась до Білок і вийшла на шлях у бік Мотовилівки, здираючи порепане покриття. Заплановано очищення від пилу і піску, а потім і висипка та розрівнювання асфальту с прикаткою, що додасть певних перепон у русі головними шляхами селища на час ремонту. Тож звертаємо увагу водіїв, на завчасний пошук та використання рекомендованих об’їздних маршрутів, які тимчасово стануть в нагоді.

..дорогу по вул.Залізничній частково прогрейдерували, тож там наразі не “автобан”, але рух можливий. Вулиця Польова частково асфальтована, а частково ні, і має глибокі колії. Вулиця Тітова вузька, має обмеження для руху габаритного транспорту, щей поворот майже на 90 градусів. Але всі вони виходять на “магістральну” Пушкіна, так само як на вул.Київська виходять шляхи об’їзду по Володарського.

.п.с.: пильнуйте стан дороги, бо необачність декотрих водіїв призвели до пошкодження їх автівок (згідно їх заяв), та викліків поліції з наступними заявами..
..п.п.с: стосовно самого ремонту, то це за кошти добродіїв братів Савочки, що минулого року вклались власними грошима та частково полагодили шляхи, і в цьому році продовжили цю гарну справу. срочный займ без проверок

Comments are closed.