Реконструкція дорожного полотна. Між Білками та Мотовилівкою.

..комплексні роботи по оновленню на залізниці тривають. Ремонти станцій та часткова реконструкція, заміна рейок та оновлення інфраструктури, праця багатьох залізничників і причетних. Затримки потягів та зміна графіку руху, це дрібні незручності, що викликані поточними роботами. Іноді повідомляємо про них.

Тепер фоторозповідь про оновлення під залізничним полотном, де спеціальний рухомий пристрій (щебенеочищувельна машина RM-80) вибирає щебінь (баласт) з під шпал рейок, на власному “грохоті” очищає від зайвого бруду і дрібних фракцій, і засипає під шпали знову.

Рух пристрою повільний, ланцюгові ковші підбирають швидко, оператори слідкують за процесом з кабін та безпосередньо біля механізмів на вулиці. Зайвий грун і бруд видаляють стрічковим транспортером, де він накопичуються в бункері, а згодом його вивантажать на відкоси. Вагон сірий від “рефа”, то стандартна генераторна установка, підключена до цього рухомого складу і надає струм для роботи електромеханізмів. За “підбором” рухається “трамбувальник”, що має спеціальні могутні “лапки”, які встромлює зкраю полотна між шпал і посилено вібрує. За рейки підтягує догори, і підтрамбовує пустоти, ущільнює насип. Рухається за попереднім спецпотягом. Це все занадто шумно, і вимагає спостерігати на відстані, але цікаво…

..позаду залишається лише нове полотно, з підсипаним і ущільненим щебенем, яке буде служити надалі…

заём

Comments are closed.