реформа. поліція. віче. Фастів

Про реформу правоохоронних органів йшлося на громадському віче у Фастові

У Фастові 19 листопада біля міського Палацу культури за ініціативи міської громадської ради та керівників громадських організацій відбулося Громадське віче, на якому фастівчани висловлювали своє обурення тим, що замість ліквідованого міськвідділу міліції створюється не відділ поліції, а відділення Васильківського відділу.
Перед громадою виступив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Вадим Троян, який детально розповів про суть реформи, яка зараз триває в правоохоронних органах. Зокрема, він підкреслив, що служитимуть в поліції лише справді гідні, нічим не заплямовані люди, які успішно пройдуть атестацію. Зміняться і принципи організації роботи. Застосовується так званий «кущовий метод» – об’єднання відділів. Замість 25-ти, які були в Київській області тепер працюватиме 12, обслуговуючи території з населенням близько 200 тисяч осіб. Саме стільки жителів у Фастівському й Васильківському районах, які буде обслуговувати Васильківський відділ поліції. Від того, що у Фастові буде не відділ, а відділення, наголосив Вадим Троян, мешканцям гірше не стане, бо зміна статусу призведе лише до скорочення кількох штатних одиниць адміністрації, а тих, хто безпосередньо виконує правоохоронні функції, навіть побільшає. Буде запроваджено новий вид обслуговування населення: створено групи швидкого реагування, які працюватимуть за тією ж схемою, за якою вже 3 місяці працюють правоохоронці Василькова, де впроваджувався пілотний проект. По місту Фастову, повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Вадим Троян, буде патрулювати 4 групи швидкого реагування, а по району 3, і це дасть змогу поліпшити час та швидкість реагування правоохоронців на звернення громадян.
Про досвід роботи Васильківських правоохоронців розповів начальник Васильківського відділу поліції Василь Первак, підкресливши, що експеримент зі створення груп швидкого реагування дає позитивні результати: збільшилась кількість звернень до поліції та збільшилась кількість розкритих злочинів на вулиці за «гарячими слідами».
Вадим Троян та Василь Первак відповіли на запитання фастівчан і пообіцяли ще раз зустрітися з ними, відзвітувавши про перші результати роботи поліції.

link

займы онлайн

Comments are closed.