протоколи бср. виконкоми 2018. 1-4

..діяльність Борівської селищної ради регламентується законом України, там є ще чимало різних посадових інструкцій, до виконання яких кожен працівник повинен дослухатись та дотримуватись. Власне, вся їх робота – це виконання певних правил згідно інструкції, за що саме вони і отримують свою зарплатню від нас – платників податків.

..переглядаючи папки в бср протоколів виконкомів за 2018, помічено дивну тенденцію, де є зазначені питання і рішення, але на місці де ставиться підпис тимчасового в.о – пустка! Прізвище надруковане є, а підпису чи печатки, що роблять цей папірець дієвим – нема…
..таких папок, за термін від початку 2018 року, вже є 4 шт., і вони всі мають однакову відмінність – без підпису. Там є заяви на матеріальну допомогу, яку напевне видали прохачам, але на підставі чого? Там є різні плани робіт і видача погоджень, що теж без підписів – то чим керуються виконавці?..
..але трапляються іноді декілька аркушів, де присутня печатка на підписі, що робить цю бомагу дієвою та вагомою і демонструє дивну вибірковість. Є навіть не прошиті до протоколів аркуші, а просто вставлені..

..звісно, що така діяльність контролюється районом і навіть областю, якщо є в них для цього бажання і потреба, щоб всю рутинну “епістолярію” у систематизованій і вірно юридично оформленій частині зберігати та надавати на вимогу. Так налаштовано їх роботу. Згодом це може знадобиться для довідок або судів, для реєстрації прав власності, для архівів або отримання підтверджень та інших важливих документів.
..в підшитих протоколах є оригінали звернень і прохань, особисті дані громадян, копії важливих документів та ін., все має необхідне підтвердження і тд, а рішення по ним підтверджені чим?
..ця ситуація з паперами вкрай мала і зовсім не є важливою в плані діловодства місцевого органу самоврядування, ймовірно більшість причетних громадян навіть не відчують на собі наслідки такого “вправного” господарювання, і жоден папір чи його відсутність не створить людям проблем у майбутньому. Але механізми канцелярщини покажуть, можливо через якийсь час, чи є причини для хвилювань..

номер 1

номер 2

номер 3

номер 4

…ще цікава тенденція, по присутності членів виконкому, згідно наявних протоколів. Здається когось запрошували чи нагадували, а про когось забували..

микрозаймы

Comments are closed.