протокол бср 18.09.1997р. (фрагмент)

..невеличкий фрагмент з архівного протоколу бср, за 18.09.1997р. (в добірці за 1995-1997рр.) з піднятими нагальними питаннями, де було зроблено питання-відповіді у тогочасному “чаті” на сесії.

..одне з поточних питань – про ринок, котрий тоді був поруч ТПО, і вимагався туалет до нього,  що мав проблему вирішити підприємець. Ринок тепер в іншому місці, ближче до парку, і мабуть туалет там одразу запланований працює, і нема цих проблем..

..друге питання з наведенного фрагменту – асфальтування вулиці Польової, що помилково почали її не з того боку як планували, а обіцяли продовжать одразу її робити, коли “будуть кошти” (с). З 1996 року і по поточний 2019 (23 роки!), на продовження афальтування запланованої вулиці Польова, у бср кошти не знайшлись.

..про питання не працюючого будинку побуту – “вирішувати громадою” (с)!

..питання стану вул.Шевченка – ями, калюжі, не освітлюється і… Тепер через 23 роки там ймовірно лежить рівний асфальт, ями чи калюжі відсутні як факт, а освітлення працює по всій довжині і яскраво як вдень…

..питання регулювання транспорту в базарний день – тоді теж було нагальним і вимагало якогось рішення! За 20 років цю проблему вирішено! Є світлофори, чималі паркувальні місця, знаки встановлені згідно пдд, і жодних проблем з рухом у базарний день! А ще місцевий бюджет наповнюється від надходжень за паркування!

..питання очисних споруд – понад 20 років тому вже було проблемою скидування у річку стоків, тепер звісно все не так…

..ремонт вулиці Фастівська – це найбільше і найвагоміше досягнення усіх керівників і депутатів за минулий період, бо тепер там – автобан! За 2 роки вулицю реконструювали і освітили, зробили тротуари і розширили, прибрали купи порослих будматеріалів і поспилювали небезпечні гілки дерев, провели за непомітні 23 роки повне і капітальне оновлення однієї з найдовших вулиць нашого населенного пункту..

..знову питання будинку побуту – сходка жителів, працівники будинку побуту, бандити, купівлі і… наразі все вирішено: за минулі 23 роки вже й сходку провели, всіх людей працевлаштували, вияснили хто “бандити” і як то купили будівлю…

..далі про газовщиків і поліклініку, але то не суттєве, бо все повирішували ще тоді, понад 20 років тому.


..це фрагмент з минулого нашого життя, очима адміністрації н.п., котре на відповідних зустрічах вирішувала важливі питання. Що вдалося (змогли) зробити-втілити, з того що планували, або як хотіли і не змогли (чи “будуть кошти” (с)) – добре видно з вершин нашого часу. У трохи саркастичному світлі..

..сьогодні сучасні питання, що “повстали” перед оновленним депутатським корпусом і адміністрацією бср, які чомусь так схожі на ті питання з архіву. Виходить промайнув час, а рішень по проблемам тоді не знайшли (або не шукали), бо зайняті були іншими проблемами (особистим). І виходить, у спадок наступникам їх лишили, щоб вони розгрібали.

..тому коли сьогодні вимагають раптових і термінових рішень, згадайте про той період що минув з появи проблеми, і коли їх повинні були вирішити ..


п.с.: про асфальтування по Фастівській – отримано щойно позитивний Експертний Звіт, заплановано роботи по «Капітальному ремонту дорожнього покриття по вулиці Фастівська в смт. Борова Фастівського району Київської області», тож і не пройшло двох секунд, а вже є папіри .. (аналогічні папери на подібні роботи за минулий період напевне знайдуться теж, і на басейни, і на тір, і на фонтани, що конче потрібні були нашому н.п.) займ онлайн без отказа

Comments are closed.