проти винищення лісу

На Стрийщині громада повстала проти винищення лісу
На Стрийщині громада повстала проти винищення лісу
6 лютого 2016 року мешканці села Йосиповичі спільно з активістами Стрийської районної організації ВО “Свобода” повстали проти вирубування і вивезення цінної деревини з місцевого лісу.
Як повідомив депутат Стрийської районної ради від ВО “Свобода” Мар’ян Берездецький, понад шістдесят місцевих мешканців заблокували відтинок дороги з метою не дати виїхати двом вантажівкам, наповненим цінною деревиною.

“Селяни скаржаться, що таке рейдерське захоплення лісу та його масове вирізання триває уже два останні тижні. Шаленими темпами вирубують та вивозять дуби. Важка техніка уже вщент розбила місцеві дороги. На разі лісники спробували заспокоїти розлючених людей, переконуючи, що усі вирубування законні. Однак показали тільки частину дозвільних документів. Ми будемо продовжувати тримати облогу, доки правоохоронні органи не перевірять правомірність вирубування цього лісу”, – повідомив Мар’ян Берездецький.

Нагадаємо, що депутати від ВО “Свобода” ще в березні 2015 року зареєстрували проєкт рішення Львівської обласної ради “Про створення тимчасової контрольної комісії для перевірки стану вирубки лісів у Львівській області та дотримання законності у сфері лісопереробки суб’єктами господарювання всіх форм власності за період 2011-2015 рр.”, за яке відмовляються голосувати депутати від провладних партій вже майже рік. Також зазначимо, що, відповідно до наказу Держлісагентства України №328-к від 13.07.2015, начальником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства вже втретє призначено Анатолія Дейнеку (представника від “БПП”), який був звільнений із цієї посади після Революції гідности.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”

..можливо варто перейняти досвід? Захистити від вирубки наш ліс, зберегти природу, а ті що зрізані дерева обробляти на місцевих підприємствах, а понівечені шляхи примусити відновити. займы на карту

Comments are closed.