Продан Валентина Олександрівна. співчуття

Борівська ЗЗСО І-ІІІ ст., жителі селища сумують з приводу смерті 19 жовтня 2018 року Валентини Олександрівни Продан (у дівоцтві Соловйова) і висловлюють співчуття родині покійної.

Валентина Олександрівна закінчила Борівську школу N17 перед Другою світовоювійною у 1940 році і вступила до Київського державного університету імені Тараса Шевченка. Після закінчення навчання повернулась на роботу до рідної школи. Працюючи в Борівській школі, багато років керувала гуртком “Юні хіміки”. Її вихованці неодноразово ставали переможцями районних та обласних олімпіад. Але найбільшу славу приніс учень Качур Олександр. Протягом п’яти років (1973-1976) він був переможцем Республіканських і Всесоюзних олімпіад.
Валентина Олександрівна нагороджена орденам “Знак Пошани”, знаком “Відмінник народної освіти України”, медаллю “Ветеран праці”. Борівчани неодноразова обирали Продан В.О. депутатом Борівської селищної ради кількоїх скликань.
З 1985 року Валентина Олександрівна була на заслуженному відпочинку. Але зв’язків із школою не поривала – була частим гостем шкільних заходів, особливо на вечорах зустрічі випускників.

Світла пам’ять Вам, дорога Вчителько, і вічний спокій!

 

архів:
Продан-Соловйова Валентина Олександрівна
95-річний ювілей!
90-річний ювілей! микрозаймы

Comments are closed.