..про об’єднання

Від 22 серпня фракція Політичної Партії «Фронт Змін» у Фастівській районній раді буде носити назву «ВО «Батьківщина». Про це було оголошено на засіданні чергової25-ї сесії Фастівської районної ради. Пов’язаноце зі вступом «депутатів-фронтовиків» до лав політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Керівник фракції «ВО «Батьківщина» та в.о. голови районної організації цієї партії Сергій Барановський зазначив, що рішення про об’єднання було прийнято депутатами від «Фронту Змін» одностайно з розумінням необхідності згуртування усіх опозиційних сил. «Протягом двох останніх місяців вже близько 50 членів опозиційних партій вступили до лав «Батьківщини» у Фастівському районі. Процес консолідації демократичних сил на цьому не завершується. Ми обов’язково покажемо нашим виборцям, що опозиція може домовлятися і буде гуртуватися задля протидії тому беззаконню, яке чинить влада. Зокрема, вже під час цієї сесії районної ради ми домоглися того, що Партії Регіонів не вдалося здійснити плани щодо чергового «покращення»,цього разу в галузі освіти району. Разом з громадами Борової і Дорогинки, Скригалівки і Малополовецького, Кожанки і Яхнів ми не допустили прийняття рішення, яке б дозволило владізакривати і реорганізовувати школи у Фастівському районі» -сказав Сергій Барановський.
Для довідки.
З’їзд «Фронту Змін», який відбувся у червні цього року, одностайно ухвалив рішення про об’єднання з ВО «Батьківщина». Також щодо об’єднання з ВО «Батьківщина» оголосили партія Реформи і Порядок та частина Народного Руху України.

Sergij Baranovskyj деньги в долг

Comments are closed.