..про нас пишуть

..за перебігом подій в нашому селищі пильнує чимало людей, як проживаючих в ньому, так і ні. Турбуються, переймаються, сподіваються і продовжують слідкувати. Іноді думки їхні виплескуються і створюють тексти – один з таких прикладів наведено нижче. Фактично погляд збоку, без зайвого “ангажементу”, факти зібрано з відеозаписів і різної сторонньої інформації.

джерело: http://fastiv.in.ua/
дата: Нд, 07/04/2013 – 12:02

Для Борової 2 червня стане вирішальним

Отже, Борова дочекалася визначення дати позачергових виборів свого селищного голови. Верховна Рада України, хоча й провела останній час у бійках, блокуваннях і протистояннях, але таки встигла ухвалити низку постанов про призначення позачергових виборів сільських, селищних, міських голів в Україні на неділю 2 червня 2013 року. Серед списку призначених на це число виборів (Васильківського міського голови, Алчевського міського голови….) Постановою №142-VІІ від 21.3.2013 р. призначено й вибори Борівського селищного голови у смт.Борова Фастівського району.

У минулому номері газети ми вже розповідали про те, що підготовка до них у відповідних кабінетах Борової і Фастова давно розпочалася. І, хоча передвиборна кампанія стартуватиме у Боровій тільки у другій половині квітня, дух виборів відчувається у селищі всюди. Відчувався він й на останній сесії селищної ради 15.03.2013 року.

Цього разу сесійне засідання борівських депутатів таки повернулося з кабінету голови селища до місцевого Будинку культури. Працівники останнього на чолі з новим директором вирішили розпочати її нестандартним, але логічним методом – хоровим виконанням державного гімну. Депутатам це сподобалось і відповідним чином налаштувало їх на робочий лад. Запропонованих в.о. селищного голови півтори години для розгляду 10 винесених питань традиційно не вистачило і сесія тривала довше. Серед вищезгаданих питань розгляд більшої частини особливих дискусій у депутатів не викликав (чергові зміни у бюджеті на 2013 рік, зміни у штатному розписі місцевого Будинку культури і продовження термінів оренди його приміщень релігійними організаціями, проведення інвентаризації і т.д.). Жвавим, але одноголосно проголосованим, вийшов розгляд питання по розцінкам на ритуальні послуги на місцевому кладовищі. Натомість, питання про розміщення і облаштування місця праці місцевого соціального працівника несподівано викликало у депутатів роздвоєння думок. Справа в тому, що це місце нинішня селищна влада вирішила соцпрацівнику надати у кімнаті приміщення по вулиці Франка,1, де колишній голова Ф.Воробей облаштував своєрідний місцевий музей. Останній сприйняв це як сплановану провокацію щодо себе і спробу знищити результати його тривалої накопичувальної праці. Прямо під час сесії з ним намагалися провести телефонні переговори, але своєї позиції він не змінював і грозив подати на нинішніх керівників селищної ради в суд. Але депутатська більшість таки ухвалила рішення, аби він звільнив згадану кімнату до 18.03.2013 року. А по закінченню цього терміну зірвала з дверей музею замки і поставила свої, через що ситуація набирає чимбільшого конфліктного характеру.

Жвавою на сесії була й дискусія при розгляді питання про надання дозволу на встановлення 2-х хлібних кіосків у найлюдніших місцях Борової всім відомого ТОВ «Кегичівське». Фраза одного з депутатів «Знаєте всі, що це все йде від облдержадміністрації. І якщо їм відмовлять, то ви багато потім наїстеся», подіяла. В рішенні вищезгаданому ТОВ було запропоновано вибрати необхідні 2 місця з тих 3-4-х ділянок, які змогла знайти задля встановлення таких кіосків депутатська земельна комісія. Утримався при голосуванні за це рішення лише один депутат С.Горкуценко.

Але найцікавіше на цьому засіданні розпочалося вже після того, як в.о. селищного голови Березянська О.П. офіційно закрила сесію та попросила закінчити відеотрансляцію і залишитися всім ще для розгляду одного додаткового питання. Делікатно присутнім було оголошено про неофіційність заходу і спробу… зрозуміти «вподобання» виборців. Для цього їм всім було роздано підготовлені папірці з переліком 5 прізвищ – можливих кандидатур на посаду голови селища (Горкуценко С.О., Григорук Н.В., Левчук К.В., Сиваненко Г.П., Ступак В.В.), по яким потрібно було провести таємне голосування з вкиданням «мінібюлетнів» до імпровізованої картонної «урни». Як бачимо, передвиборчий захід 22 січня у Боровій, про який ми писали у минулому номері, має логічне продовження і районна влада тримає процес виборів у селищі на пульсі. Вона веде активний пошук тієї кандидатури, з якою піде на вибори 2 червня 2013 року, вивчаючи шанси прохідності кандидатур свого «списку». Ці «маневри» районної влади досить помітні у селищі і не складають якогось особливого секрету серед борівчан. Цікавим у цьому процесі буде тільки одна деталь: чи тінь і підтримка з районних кабінетів допоможе кандидату на посаду селищного голови, чи, навпаки, завадить йому. Обіцяємо, що наше видання буде уважно слідкувати за цим процесом і об`єктивно його висвітлювати. займ на карту

Comments are closed.