привітання від Є.Осадчого

Дорогі жителі села Мотовилівська Слобідка, мешканці сусідніх сіл та селища Борова. 

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.

На превеликий жаль 2016 рік не приніс нам того чуда на яке  ми з нетерпінням чекали , це закінчення війни. Але ми сподіваємось, що 2017 рік буде для нашого народу щедрішим.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік який минає був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

З повагою Мотовилівськослобідський

сільський голова Є.Осадчий займ на карту

Comments are closed.