..ПРИВІТ З МАЙБУТНЬОГО!

..маємо фото цікавого листа, за підписом голови смт.Борова і датою 7.07.2016, про відповідь на клопотання надання матеріальної допомоги. Запит цілком зрозумілий: дітям потрібно придбати путівки з коштів, що є в смт.Борова, щоправда відсутній кошторис і пояснення, але то вже інше питання.

Якось дивно сформульовано саму відповідь: депутати вже зірвали засідання виконкому і сесії, яку заплановано на 29.07.2016(!), зазначено у листі датованному 7.07.2016 (камбектуфьюче)? Або виконком чи сесія ПОВИННІ відбутись 7.07.2016, і саме їх було зірвано? А де тоді анонс виконкому чи сесії, де перелік питань, де традиційні обговорення профільних комісій і тд., де завчасне оголошення за 10 діб до заходу?
..або це дивний гумор, або трохи карколомної граматики, де майбутній тривалий час з точки зору минулого (Future Continuous in the Past) у виверті. Або традиційне невігластво у вигляді синтаксичних помилок, що пов’язане з неправильним порядком слів у реченні, або банальна підтасовка очевидних фактів. Хто зна..
..тож якщо фіналізувати свої думки, то будь-який лист на офіційній бОмазі (згідно прикладу) може бути набором випадкових слів без змісту, де одразу буде зазначено все і нічого! Маячня..

..треба переглянути решту “шедеврів” за цим підписом, бажано за всю каденцію, бо може статись що там подібних казусів чимало.

..п.с.: можливо нам потрібен Doctor Who і його TARDIS, щоб зрозуміти глибинну логіку автора.. деньги в долг

Comments are closed.