припис. лежачі поліцейські

..в БСР є стосик паперів, серед яких знайдено припис від 19.02.2018 стосовно лежачих поліцейських на Подолі в смт.Борова, з вимогою привести їх до відповідних параметрів. Термін виконання: до 18.03.2018. Наразі вимоги персонал БСР проігнорував, той на кого то розписано було – нічого не зробив. Або зробив, але нам то не помітно..

..згідно припису, подібні роботи повинні виконувати фахівці та залучатись спецтехніка, тому 12.07.2018 було організовано зустріч і проведено обговорення проблеми безпосередньо на місці.

..було запропоновано декілька рішень, що мають різний кошторис, як забезпечити рух транспорту і пішоходів на цій ділянці. Найпростіший – просто зрізати і зробити штучні горби нижчими (згідно вимог), середній за складностю варіант – це демонтувати існуючі горби і покласти їх на прямих ділянках у видимій зоні (між поворотами, ближче до трансформатора, і другий вище до пошти), а замість них зробити “зебри” для пішоходів, і третій варіант – весь комплекс другого доповнити огорожею на тротуарі і лишити прохід в межах “зебр”.

..чи є штрафи у БСР за невиконання приписів, чи є ще подібні папери – наразі то невідомо, але зрозуміло, що наробили за наші кошти різної єрунди, а потім почали уникати відповідальності і не виправляти хибний стан речей – це вже стало візитівкою “картавенького” і ко. Нажаль.

..це як продовження і обговорення та пошуку рішення: “пдслхно брва. про переходи..микрозаймы

Comments are closed.