прапор на вежі. архів

..архівна добірка новин про прапори на вежах Мотовилівського куща і смт Борова.

..в с.В.Мотовилівка на порожній вежі відчайдухи встановили прапор. Жото-блакитний прапор України. Вежа висока і її добре видно з різних боків, і прапор здоровий майорить гарно, вдалий план і реалізація.
..на фотодобірці сам процес підняття та закріплення.

прапор на вежі. Дадаток..

..фото та інформація про стяг вже була, але відсутній масштаб, можливо не повністю розкривався, тож додаткове фото..
..с.В.Мотовилівка Фастівського р-н., Київська обл.

Борова. Прапор на вежі 2.

..продовження гарної традиції, встановлювання національного прапору на видному високому місці, на вежах. Так в с.Борова, де на мікрорайоні Білки є своя висока вежа, і яку прикрасили синьо-жовтим стягом. Тепер черга башти в лісі, і далі пряма мова з листа:
В останній день літа вирішили продовжити нашу акцію і в складі групи Куліковського Антона, Кілєвого Олександра, Коломійця Владислава, Кілєвої Віти та зі згодою наглядача башти, який був присутній і підтримував нас, вивісили прапор України на нашій водонапірній башті.

 

Борова. Прапор на вежі..

..виникає нова гарна традиція, встановлювати національний прапор на видному високому місці, наприклад на вежі. Так на вежі в с.В.Мотовилівка встановили прапор, великий й видно далеко, тепер аналогічно зробили в с.Борова, де на мікрорайоні Білки є своя висока вежа, і яку прикрасили синьо-жовтим стягом.
фото + відео..

..в продовження ідеї, варто прикрасити аналогічно всі державні установи, звичайним українським прапором. А про приватні помешкання і говорити зайве, вони вже потроху щоглами з прапорами обростають, що є дуже патріотично..

..ВІДЕОДОДАТОК.
микрозайм

Comments are closed.