Потрібна допомога!!!

Дорогі друзі, просимо Вашої допомоги! В молодої мами, Мамчур Віти Василівни 1981 р.н., що проживає в с.Бишів Макарівського р-ну в Київської обл., відмовили нирки (діагноз: цукровий діабет І тип, важка форма в стадії субкомпенсації. Діабетична нефропатія. Хронічна ниркова недостатність пролонгована програмним гемодіалізом) і вона терміново потребує гемодіалізу (метод очищення крові шляхом видалення токсинів за допомогою апарату «штучна нирка»).

Цю процедуру призначають пацієнтам з хронічною і гострою нирковою недостатністю. На жаль, діагноз «хронічна хвороба нирок» (ХХН) часто лунає як вирок, бо гемодіаліз, який є єдиним порятунком для таких хворих, багатьом з них недоступний.
Як допомагає держава людям, які не можуть жити без штучної нирки? — Держава не брала на себе зобов’язання фінансувати лікування цієї категорії хворих. Виняток зробили тільки для дітей — їм на гемодіаліз виділяється 2,5 млн. гривень. Усі проблеми перекладено на плечі місцевих бюджетів — обласних і міських. І майже половина хворих, які потребують діалізу, змушена купувати ліки за власний кошт! А звідки можна взяти стільки грошей для матері одиначки з інвалідністю, якщо одна така процедура коштує 2600,00 грн, а їх потрібно робити кожні 2 – 3 дні, щоб вижити!!!
І саме тому просимо всіх небайдужих приєднатися до обговорення даної проблеми, адже держава таких пацієнтів залишає померати. Можливо хтось хоч щось знає про державну дотацію для залежних від гемодіалізу, чи є якісь зв”язки у держ. мед. структурах… Люба інформація може врятувати життя!!! Звичайно ж, від фінансової допомоги ця молода жінка теж не відмовиться, адже хто з нас не хоче жити, боротися за своє буття??!!
Кошти можна перерахувати: 4149497856637295 (Мамчур Віта Василівна).
Телефони для зв’язку: 066 694 56 17 (мама Віти, Тамара Михайлівна); 098 030 92 32 (брат, Анатолій Васильович).

джерело

займы онлайн без залога

Comments are closed.