потреби шпиталю

..найближчим часом, можливо 22.10.2014, планується поїздка до Житомирського військового шпиталю. Речі та продукти трохи зібрано, і згідно замовлень буде передано, але ще є потреби: постільна білизна (можна бу, але чиста), консервація калина-малина-смородина, мед, рідке мило, теплі чоловічі светри. Підготовлено вже: чай-кава, печиво, цукерки, шкарпетки, светри, питна вода в зручній упаковці, шампунь, домашня консервація, городина, варення.
Звертатись: +38 0509197981, +38 0505158319

..ті самі потреби, але вже з першоджерела:

Потреби станом на 20 жовтня. Понеділок:
1) інфекційне відділення – дуже-дуже багато хворих! Несіть варення – малинове, смородинове, мед! Противірусні препарати!
2) В неврологію потрібні ліки :
– 2 упаковки нообут таб. 0,25;
– фезам табл;
– централ Б табл;
– вестинорм 24мг табл.
3) Не люблю розказувати особисте, те чим діляться бійці, але є така історія. Про батька з сином, які беруть участь в АТО. І один і інший вже отримували поранення, Батько потрапив у шпиталь ось уже 2й раз. Їм необхілна зимова форма, бо та що є розлазиться по швах( Чому потрібна допомога? Вони обоє в АТО і немає у них більше нікого в цьому світі ото батько і син…Обіцяли їм форму ще 2 місяці тому, обіцяли – обіцяли всі підряд, а так ніхто і не купив!
Хто відгукнеться і купуватиме ліки дзвоніть – скажу відідлення, палату і прізвища бійців якім занести. Про форму так само.
Тетяна (096)6967416 займ

Comments are closed.