Потреби борівських вояків

Наближаються холоди, зима і в армію все більше потрібно теплих речей. Вчора було придбано черговий спальний мішок (420 грн.) та двошарову флісову куртку (500 грн.). Кошти на придбання цих речей, а також на транспортні витрати надійшли від киянки Лариси Савченко, родина якої не бажає стояти осторонь нагальних потреб українських воїнів. Щиро дякуємо! Речі вже передано воїнам та родичам для передачі.

Також для всіх небайдужих даємо адреси виробників, де ви самі, безпосередньо можете придбати необхідне для передачі воїнам; своїм близьким, які служать; борівчанам і просто у волонтерські пункти для адресної передачі. Спальний мішок, що було придбано у Київспецодяг (коштує 420 грн.) вироблено з наповнювачем шерстепоном (сайт http://spetsodyag.kiev.ua/). Довжина з капюшоном такого спального мішка 225 см, він досить широкий в плечах і комфортний для чоловікові понад 54 розмір. Комфортна температура, заявлена виробником, до -10 градусів.

В попередніх постах ми показували спальні мішки, вироблені підприємством ФОП Волков Олександр (сайт http://www.beskid.com.ua/) Ці спальні мішки комфортні в умовах до -17 градусів (на сайті від -15 до -20 градусів). Наповнювач – 4 шари матеріалу холофайбер. Спальні мішки з капюшоном, внутрішня частина – ситець. Виробник цих спальних мішків – турист з понад 20-ти річним стажем подорожей в екстремальних умовах.

Власне куртки, светри та штани різних виробників можна придбати в магазині “Мілітарка Военторг”, де і було придбано ось такий светр http://militarka.com.ua/sviter-francuzskoj-armii.html

тема на форумі кредит онлайн

Comments are closed.