постанова НАН по землям "КОКОСУ"

Шановна громадо селища Борова! Шановні депутати Борівської селищної ради! Майже як 6 місяців (а взагалі процес вже тягнеться близько 2 років) Борівська селищна рада відновила,почала знову займатись питанням виділення земель для учасників АТО.

Проведено колосальну роботу по листуванню та перемовинам по виділенню земель 76 учасникам,  всі необхідні документи зібрані та подані (звернення,копії УБД, завірені списки атовців, клопотання Фастівської РДА, народного депутата) на розгляд Президії НААН, але відповідно до Постанови Президії від 31 січня 2018 року нам необхідне звернення, клопотання сесії Борівської селищної ради для позитивного прийняття рішення призидії по виділенню земель для учасників АТО.

Це надзвичайно трудоємкий процес, як і в випадку з передачею на баланс гуртожитку! Але за цими зусиллями є вже конкретний результат, Постанова НААН про передачу гуртожитку на баланс селищної ради, а не просто популізм та лозунги! Тому я вірю та прошу депутатів селищної ради прийти та підтримати надважливе питання по зверненню до НААН про відмову від користування земельною ділянкою та в подальшому її передачі до кумунальної власності для учасників АТО!

п.с.:  у разі НЕприйняття позитивного рішення по переліченим питанням, ця унікальна можливість буде втрачена, атовці не отримають свої наділи, гуртожиток не отримає у власність квартири, все буде відмінено або відтерміновано на невизначений час.. микрокредит

Comments are closed.